Molly1

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. április 17.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat

Ag100 Ezüst Kolloid Oldat
2015. augusztus 18.

Az orröblítő oldatot is használom.Allergiás ismerőseim is szeretik. Én az őszi tavaszi megfázós influenzás időszakban használom. Sajnos régebben sokszor volt arcüreggyulladásom, de amióta ezt alkalmazom, még csak váladék sincs az orromban. Szájöblítőjét is szoktam használni és hatékonyabb mint az alkoholos, csípős társai.

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2015. július 20.

A Rossmannban találtam rá nagyon jó áron. az illata nem feltűnő, fűrdés után fél óra múlva nem is éreztem. Negatív része a dolognak, hogy többszöri használat után a bőröm hámlani kezdett, de csak akkor amikor törölköztem. Nem kell félreérteni, rendesen leöblítettem a habot és mégis hámlottam. Nekem felejtős.

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15

Oriflame Giordani Gold Mineral Tartós Alapozó SPF15
2015. június 1.

Eddig nagyon sok alapozót kipróbáltam már de ez valami csodálatos!!! A pigmentfoltokat nem tünteti el, de egységesebb az arcom, kőpúder azért elfér a nap közepén de azt kell, hogy mondjam: nem ül meg a ráncaimban, inkább simítja azokat. Legalább amit ígérnek azt teljesíti. Én a natural beige színt választottam nyárra. Jól illeszkedik az arcom színéhez, nem maszkszerű. Tiniknek nem ajánlom!!! Ők használják a nekik gyártott termékeket!