Mollyerdelyi

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bell HYPOAllergenic Mat Liquid Lipstick

Bell HYPOAllergenic Mat Liquid Lipstick
2019. szeptember 6.

Nem hallottam még a márkáról, de valamiért megfogott a csomagolása úgyhogy a Warsaw árnyalatban meg is vásároltam. Nagyon szép pigmentált, nem ragad és kényelmes viselet. Olyan mintha rajta se lenne a számon :) Csodás színe van, tuti kipróbálom más árnyalatban is.

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal
2019. június 12.

Hú nem tudom eldönteni, hogy ez most jó vagy sem. Puhává varázsolta a bőröm, de olyan érzésem volt napokig, mintha belefejeltem volna egy tál olajba. Az alapozó sem ül meg másnap jól a bőrömön. Talán lehúzható maszkként jól működne, de így nem annyira. Egyébként ingyenesen kaptam egy rendezvényen, van belőle 4 db még, nem biztos, hogy elhasználom :/

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2019. június 12.

Nem olyan rég kezdtem el használni, de már imádom :) nem ez volt az első Ordinary termékem, próbáltam tudatosan összeválogatni őket, hogy az arcápolási rutinomba csak ezek a termékek szerepeljenek. Ezt a hámlasztót heti 1x használom, rögtön puha lesz a bőröm utána és úgy érzem, hogy ha ezután felteszek egy arcpakolást akkor még jobban be tud szívódni a hatóanyag :) Nagyon jó áron is van, úgyhogy javaslom mindenkinek.