mollymoon

Regisztráció dátuma: 2015. január 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 13.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Live.Laugh.Celebrate! Eyeshadow

Essence Live.Laugh.Celebrate! Eyeshadow
2017. május 24.

Rég nem voltam Rossmanban és csak egy dezodorért ugrottam be, de sokkal több mindennel távoztam mint terverztem. :)
Nekem teljesen új dolog volt az essence-nek ez a mono-s újítása. Ebből a szülinapi kollekcióból a 05 - T.G.I.F.-et választottam énis ami egy matt rózsaszínes barnás szín. Nincsenek szemhéjpúdereim szóval én alap mindennap viselhető színeket kerestem. Ez önmagában is jól mutat, és a mélyítővonalban is. A csillámos színeket kerültem mert azokkal könnyű befürödni. Világos arcbőröm van, de ha mélyebb lenne az arcbőröm színe akkor lehet nem sokat jelentene.
Nekem borzasztóan tetszett a packaging. A flitteres kis müanyag tasakban tartom a másik mono púderem tetejét, ha a jövőben kicserélném a palettámból a színeket. :)

Essence Live.Laugh.Celebrate! Paletta

Essence Live.Laugh.Celebrate! Paletta
2017. május 24.

Rég nem voltam Rossmannban szóval nekem teljesen új volt az essence mono-s újítása. És nagyon örülök hogy ezt a palettát választottam, masszívabbnak tűnik mint a Must have-es társa. Plussz a holo gyöngyös teteje is fancy. A 4-es palettát szereztem be mivel ez kompaktabb.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2015. december 3.

Hónapokkal ezelőtt a rossmannban leltem rá 400 ft körüli áron. A 220-as árnyalatot vettem meg (leárazott révén kevés választási lehetőséggel). Akkor félretettem, mert nem túl tartós meg új volt nekem ez 'a rúzsozom magam' dolog. De mostanában újra felfedeztem. Kényelmes viselet leszámítva a retro kozmetikum illatát. Állaga miatt meg nagyon alkalmas pirosítónak is. Nálam egy étkezést nem bír ki de könnyű újrakenni mivel természetesebb nude-osabb szín, ezért nem igényel mérnöki pontosságot.