molnarjazmin

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP

Carolina Herrera 212 VIP Rosé EDP
2017. január 23.

Nagyon sokat gondolkodtam ezen a parfümön, többször kértem tesztert és teszteltem a bőrömmel, hogy mennyire kompatibilis. De mindig beleszerettem. Notinon volt a legolcsóbb a 30ml(9900 talán) míg müllerben és douglasben 15000. A komment írás előtt olvastam itt róla pár dolgot és kicsit elgondolkodtam, hogy nekem mennyire jut eszembe róla az alkohol. Sokan megjegyezték, hogy mennyire erős és édes illata van ( eddig mindenki pozítivan). Tényleg erős illata van, de előtte hasonló virágos illatom a Prada Candy volt és nem volt ennyire tartós, mint ez. Az én bőrömmel nagyon finom végeredményt hoz létre. Számomra eddig 5* :)

Revolution Pirosító

Revolution Pirosító
2017. január 23.

Pár hete használom ezt a terméket nekem a Love van meg és nagyon szeretem. Erősen pigmentált, sokáig fenn marad. A csomagolása nekem már a szögletes és kicsit szenvedek a kinyitással, de ez a legkevesebb. Nagyon szépen mutat arcon és ár-érték arányban talán verhetetlennek mondanám.Egyetlen hátránya, hogy porol, emiatt 4* :)

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2017. január 23.

Rengetegen ajánlották ezt a szempillaspirált, ezért úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért én is kipróbálom. Tényleg nagyon szép pillákat csinál nekem, de valahogy mégsem érzem tökéletesnek. Általában nekem a gumisörtés jobban bejön, de ez volt az első normál kefe, aminek a végeredménye még tetszett. Hátránya, hogy potyog nagyon és kicsit összecsomósítja a pillákat. Bár mennyire volt olcsó, mégse venném újra. Viszont ár-érték arányba nem rossz, ezért kap 4*ot. :)