Mona0404

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 22.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schauma Színvédő Sampon

Schauma Színvédő Sampon
2020. január 11.

Csak ez, és semelyik másik. Ez az egyetlen amitől nem viszket a fejbőröm, se zsíros se korpás nem lesz a hajam, simán ki ír egy hetet. Egyszer egyszer mindig kikacsintok másra, de újra és újra visszaterek ehhez. Ez tényleg csodaszer bármi is legyen benne 😄

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum'Express Szempillaspirál
2019. december 8.

Nekem kis rövidke szempillaim vannak. Talán hosszabbít valamit de dusitani egyáltalán nem nekem. Nekem egyáltalán nem érte meg az árát. És csak nekem van pillanatragaszto szaga? Az elég rémisztő amúgy, belegondolni is rossz mit kenunk fel nap mint nap az arcunkra.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. november 29.

Egy csillag azert mert sok árnyalat van belőle. Plusz egy csillag hogy végre egy alapozó ami nem üt el az arcomtol. Viszont lehet negatívumokbol több van... Száraz bőröm van így ez a folyós alapozó nem vészes. De szerintem simán lecsuszna az arcomrol ha kicsit zsírosabb bőröm lenne. Plusz nyáron még nekem is lehetetlen alapozó lenne. Puderrel kB 4-5oraig a helyén marad. Utána az államnál kezd lekopni az orromrol meg a szemem alatt, az arcomrol. Szerintem ebbe az árkategóriában vannak jobbak, viszont azok meg elutnek a nyakamnal. Lehetetlen dolog ez 😁 minden esetre nem veszem újra.