Monchochi

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 2.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre
2017. február 23.

Nos...ő is egy nagyon jól sikerült termék. A vele való hajmosás felér egy aromaterápiával, nagyszerű illata van a benne lévő illóolajoknak köszönhetően. Nagyszerűen tisztít, és 3 napot simán kibírok a következő hajmosásig. Plusz pont, hogy szilikonmentes. Remélem a továbbiakban is jó barátok leszünk. Ajánlom!!

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2016. szeptember 20.

Régebben - még csacska lánygyermekként - úgy gondoltam, hogy a pacsuli csakis közönséges és olcsó, tucat hatást válthat ki.
Aztán felnőttem...és megannyi próbálkozásom után - mely arra irányult, hogy megtaláljam a hozzám passzoló illatot - zsákutcába futott, szembejött velem Ő.
Annyira különleges, igazán összetett illat, amely a nap végéig elkísér, de persze folyamatosan változik. Számomra fűszeres és meglehetősen karakteres illat, ezért a kosztümös napjaim tökéletes kiegészítője Ő, és semmiképpen sem illik össze egy farmer-Converse párosítással. Nagyon szeretem, mert vele sokkal nőiesebbnek és határozottabbnak érzem magam.
Több elismerő megjegyzést is kaptam miatta, és mivel nő vagyok ez nagyon jól esik! :)

Balea Fresh Inspiration Deo Spray

Balea Fresh Inspiration Deo Spray
2016. augusztus 15.

Nem rossz, nem rossz.... de az igazán jó nem ilyen. Nagyon intenzív, harsány, szinte már művi illata van, ami elég sokáig elkísér. Azt vártam, hogy kicsit frissebb lesz, de számomra az "illata" nagyon olcsónak hat, bár tény, hogy olcsó volt, ha hinni lehet akkor a kis flakon mennyisége megfelel 400ml-nek.... majd elfújkálom hosszú bringatúrák előtt, mert mellette parfüm, vagy egyéb más illatosító használata szóba sem jöhet.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ