Moncsesz

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. február 19.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 12 vétel
Megnézem

Avon Anew Clinical Luminosity Pro Brightening Serum

Avon Anew Clinical Luminosity Pro Brightening Serum
2013. május 26.

Az undok pigmentfoltjaim elleni hadjáratban ez volt a legsikeresebb termék, pedig próbáltam néhányat az évek alatt.
Az említett hatáson kívül a bőr rugalmasságán is javított.Valóban felfrissítette szinte tényleg fiatalította a bőrt. Bár szérum, én önmagában használtam , kizárólag éjszakára és nem kívánt a bőr utána még krémet.Kár, hogy már nem lehet kapni.

Oriflame Bioclinic Intenzív Lifting Hatású Nappali Krém

Oriflame Bioclinic Intenzív Lifting Hatású Nappali Krém
2013. május 24.

A krémből épp annyit kentem, hogy a bőrérzet komfortos legyen, és ehhez nem kellett belőle túl sok.
A mostani nappali krémemhez képest sűrűbb, de a bőröm beitta, nem fénylett tőle, és egész nap hidratált maradt.
Kb. azt az érzetet adta, amit várok egy nappali krémtől.Kettő darab mintát használtam belőle, ezért a termék hatékonyságáról nem tudok véleményt írni.Szerintem a minta arra való, hogy megtapasztaljuk mit szól hozzá a bőrünk, és érzésem szerint az én bőröm ezt a krémet köszönettel fogadta.Az illata engem valamelyik Alverde krémre emlékeztet.

Avon Anew Genics Krém

Avon Anew Genics Krém
2013. május 21.

Nagyon szeretem ezt a krémet, éjszakára használom, jól esik így télen a vízhiányos bőrömnek.
Úgy érzem javított is az állapotán.

2013.05.21.

Tartós használat alapján merem állítani, hogy ez egy hatékony krém.
Általában akciósan veszem és 30ml-es krém nem mindig tart ki napi egyszeri használat mellett a következő akcióig.
Szeretem a szérumját is, használtam:együtt a kettőt, vagy a szérumot egy másik krémmel, de nekem ez lett az igazi kedvenc, még akkor is, ha tudom, hogy a szérumja 2x annyi hatóanyagot tartalmaz.
A krém után a bőr nagyon kellemes tapintású, a benne lévő glikolsav szépen halványítja a foltokat,
az egyéb finomságoktól pedig valóban üdébb lesz a bőr.
Éjszakára szoktam használni, nemcsak azért ,mert nincs benne fényvédő, hanem azért is, hogy csak dolgozzon nyugodtan ez a jó kis krém egész éjszaka az ellazult stresszmentes bőrömben.

4 ÖSSZETEVŐ

Punica Granatum (Pomegranate) Sterols EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott