Moncsicsi0110

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2017. december 7.

Whipped Latte árnyalatot vettem meg és várom a Pinking about you árnyalatot mert ez készlethiányos volt sajnos. Hát azt kell mondjam imádom már most! A fényesből a Blushing árnyalatot vettem az is tartós rajtam, na de ez..... tegnap reggel 7kor kentem fel ettem ittam és még este mikor fürödni mentem is a számon volt. Nagyon meglepett!!!! Nagyon várom a Pinking about you árnyalatot kiváncsi vagyok. Ami nekgativ hogy felkenni nem túl könnyü, de a tartóssága és gyönyörű színe kárpótol, na meg szuper hidratáló ereje is van :) imádooom 10 csillag ha lehetne :)

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs

Avon Mark Magasfényű Folyékony Ajakrúzs
2017. december 7.

Blushing árnyalatot vettem meg, és nagyon jól tettem :) Nekem nagyon bevált!!!! Abszolut tartós és nagyon szép színe van, rajtam pont olyan mint a katalógusban. Ami picit hátrány, hogy a fogamat valóban kicsit megfogja de csak amikor frissen van felkenve. Rajtam mikor "szárad" ragad, de egyáltalán nem zavar. Reggel 7kor kentem fel, most fogok végezni 14 órakor a munkahelyemen, ettem-ittam és még mindig a számon és gyönyörű a szine, persze nem fénylik mint mikor felkentem, de mégis nagyon szépen tartja a színét. Újra fogom rendelni az biztos, viszont ebből a fényesből csak ez az árnyalat tetszik :)

Avon Life for Her

Avon Life for Her
2016. október 4.

Huuu nagyon joooooo! Mikor kifujtam a mintat azt mondtam pfuujjj micsoda rettenet!!!! Aztan fel oraval később kezdtem érezni igazán az illatát....nagyon tetszik, megrendelem a nagyot. Rajtam eszméletlen tartós. Igazi őszi illat!!!!