Moncsy333

Regisztráció dátuma: 2016. március 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal
2016. március 21.

Egy igazi csodaszer a körmeimnek! Mivel elég gyorsan beszívódik, ezért lehetséges és célszerű napi többször is bekenni, így fejti ki a legjobb hatást. Én nagyon sokáig rágtam a körmöm (még huszonévesen is), de mióta ezt használom, annyira szépek és erősek lettek, hogy egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy ezt tegyem velük. És még az ára is kiváló, de ha 3x ennyibe kerülne, akkor is megvenném!

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2016. március 20.

Rendkívül tartóssá teszi még a legolcsóbb lakkokat is, főleg ha Essense fedőlakkal társítva használom. Egyetlen hátránya, hogy ha zsíros körömfelületre kenem fel, akkor a 2. napon egyben le tudom húzni a lakkot a körmömről. Viszont ha előtte kicsit recésebbé teszem a köröm felületét mondjuk egy lazább reszeléssel, akkor akár egy hétig fent marad a lakk még mosogatással együtt is.
Mindenképpen újraveszem, ha elfogy!

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk
2016. március 20.

Próbaképpen vettem meg, de nagyon bevált! Nem kell új lakkokat venni, ha csak az eredeti fényes színt akarom mattá tenni, tökéletesen elegendő ezzel átkenni, és máris olyan, mintha egy új körömlakkom lenne. Gyorsan szárad, szépen fed. Én mondjuk még annyit szoktam "csalni", hogy kicsit a körmömön kívülre is kenek a teljes fedés érdekében, a felesleg utólag úgyis lejön a kézmosások alkalmával. Pár nap után pedig újra bekenem, ha szükségét érzem, de van, hogy addigra már úgyis másik színre vágyom.