Móni@nya

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. július 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Isana Vattakorong

Isana Vattakorong
2016. augusztus 30.

Sokadszor vásárlom a 70 db-os változatot. Nekem ez fér el kényelmesen a fürdőszobai tükör melletti polcocskán. Szépen egyben van minden egyes darabja. Finom puha, és folyadék felvétel után sem mállik széjjel. Jól bírja az erőteljesebb dörzsizéseket is. Ár/értékben nálam nagyon bejön. A fiammal együtt használjuk (de szerintem anyu és az öcsém is megvámolja néha). Nagybani fogyasztók leszünk. :)

For Your Beauty Púderpamacs

For Your Beauty Púderpamacs
2016. augusztus 30.

Ár/érték arányban tökéletes. Kompakt púdereim vannak, amihez nem szeretem az ecsetet. Előfordult, hogy az eredeti, ellenszenves párnácskát cseréltem a púder dobozából erre a pamacsra. Szépen illeszkedik a dobozba és a kézhez is. Felveszi az anyagot, és nem igazán perget. Puha az érzékeny arcomon, és finom nyomkodással akár több mosást is elvisel. Igen, már több kettes csomagot is vásároltam.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. augusztus 30.

Keresem az értékeléseim között, nem találom. Lehet, hogy megfeledkeztem róla?
Szerintem minimum 2 éve használom, és a nyári 40 fokok kivételével (amikor egyébként is folyékony állagú leszek) teljesen jól működik. Szeretem az áttetsző kis dobozkát, jól záródik, biztonságosan csörömpölhet a táska alján. A fehér arcomon nem fehéríthet többet. Jól mattija az alá kerülő olajosabb krémeket is. Kb 6 órán át csillogás mentes maradok. Extrémebb napokon talán 3 óra. A második dobozkával vásároltam, sápadtságomhoz nem is tudnék mást használni.