monika.t

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 7.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2017. július 16.

Naponta többször is használom. Színtelen, kellemes illatú nem hagy semmiféle kellemetlen réteget és nem is csomósodik össze. Viszonylag tartós is. Alapdarab. Ár-érték arányban nagyon megéri.

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra
2017. július 16.

Nem fűztem hozzá túl nagy reményeket,( ezért az uti 50ml-s kiszerelést vettem meg) de a hab állaga miatt viszont mégis érdekelt milyen lehet. Kellemes csalódás ért! A hab kellemes illatú, dús-vastag állagú. Könnyen el lehet oszlatni, rövid idő alatt beszívódik. Az eredmény pedig hosszú ideig illatos, sima felszínű, egészségesebb kinézetű haj. Ráadásul napon száradt és csak másnap vasaltam ki. De a végeredmény olyan volt (rugalmas, fényes haj), mintha előtte mostam volna hajat. Amit még más hajápolók használata után nem tapasztaltam ha csak másnap vasaltam a hajam. Szóval mindenképp újravevős, de már a nagy kiszerelés.

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2017. július 16.

Szerintem classic nivea illat. Dús gazdag habja van, ami nem folyik szét ha kifújjuk a flakonból Szépen terül és jól el lehet oszlatni. Nem kell túl sok belőle egy tusoláshoz szóval ha így nézem még az ára is elfogadható. Nagy melegben különösen jó használni mert tiszta, ápolt és friss érzetet ad. Talán kicsit szárít.