Monika1119

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 4.
Bőrprobléma: Vízhiány

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2019. július 9.

Alapos átdolgozás után jól tisztít. Az illata is nagyon tetszik, szépen ki is lehet öblíteni. Azonban még a hozzá tartózó balzsammal is nagyon kócolódik tőle a hajam, nagyon megnehezíti a kifésülést. Emiatt nem venném újra.

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour
2018. október 19.

Metallic rose árnyalatban van meg, ami fényes finish-t biztosít. Az aplikátorral könnyű dolgozni, a csomagolás is jó, éppen annyi jön ki, amennyi szükséges. A száradás közben kicsit hűzódk az ajkam, de száradás után (ami kb 1 perc), mintha ott sem lenne. Nekem evést , ivást is bírta, és 6 órán keresztül szuperül tartott. A fiamat (még nincs egy éves) is puszilgathatom, meg sem látszik rajta, ami nálam egy fontos szempont volt, mivel nem tudom megállni, hogy ne pusziljam meg, de nem akartam hogy mindig törölgetnem kelljen, vagy úgy nézzen ki, mint egy bohóc.

MAC Pro Longwear Paint Pot

MAC Pro Longwear Paint Pot
2018. október 19.

Nekem is a Painterlyt ányalat van meg. A kissé zsíros, rejtett szemhélyamon tökéletesen működik. A por állagó szemfestékek sokkal tartosabbak, élénkebbek a színek, és nekem nem ülnek bele a kis ráncokban sem, még 6-8 óra után sem. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.