Monika5

Regisztráció dátuma: 2018. március 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. március 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Lush R&B Hajvégápoló

Lush R&B Hajvégápoló
2019. január 15.

Nagyon szeretem ezt a hajvégápolót.
Szárazon és vízesen is szoktam használni.
Számomra nagyon különleges az illata és nagyon tartós.
Úgy ismerkedtem meg vele, hogy kint voltunk Los Angelesben és van egy Unokanővérem aki 50éves de 40nek néz ki ,igazi Diva.
Ezt az illatot éreztem kint rajta.
Majd haza látogatott Decemberben és megint erőteljesen éreztem rajta.
Mondtam neki, hogy Erika légyszíves mondd el mi ez a parfüm nagyon erős de nagyon finom és még sosem éreztem ezt sehol, pedig parfümmániás vagyok.
Mosolygott és mondta hogy ez egy Lush-os hajvégápoló és mivel természetes nem csak a haja végére tesz belőle de a nyakàra és a dekoltázsára is picit mert jól hidratá és parfüm helyett is ezt használja.
Alig vártam hogy betérjek a LUSH-ba és beszerezzek egy kis mintát.
Tényleg nagyon kevés kell belőle,sokáig elég.
Nekem nem hagy zsíros érzetet.
Én imádom a hajamra kenni is és megfogadtam Unokanővérem szokásàt és néha teszek a nyakamra is :-)

Ralph Lauren Woman

Ralph Lauren Woman
2018. május 10.

Februàrban voltam Amerikában és ott volt lehetőségem megszagolni ezt a mennyei finom új Ralph Lauren illatot.
Sajnos nem vettem, bíztam benne hogy hamarosan hozzánk is elér, de nagyon lassan akar jönni.
Hazafele a reptéren az egyik polcon volt 2db belőle mire visszamentem fel óra mulva már egy db sem volt belőle,ez azért sokat elárul arról, hogy milyen finom parfüm.
Még mindig az emlékezetemben van, fűszeres -nőies, egyszerre elegáns és fiatalos.
Engem elragadott!Nem tudom semmihez sem hasonlítani, mostanában nem jött ki ilyesmiféle hasonló illat.
Ez egyedire sikeredett!
Várom Magyarországra nagyon!!!

Chanel No 5 Eau Premiere

Chanel No 5 Eau Premiere
2018. április 30.

De gyönyörű egy illat. Chanel 5 fiatalos modern változatban.
A kifújásnál nekem olyan mint a sima Chanel 5 edp es kicsit később elkezd érződni, hogy teljesen más,sokkal lágyabb ,krémesebb,kicsit púderes..édeskés leszáradású a mostani trendet követve,de nem émelyítő.Mindenből pont annyi van benne amennyi kell,se nem kevesebb se nem több.
Nagyon szeretnék egy ilyennek a tulajdonosa lenni.
Keresem az esküvői parfümömet..ezt is esélyesnek tartom.