Monika93

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrprobléma: Tág pórusok

FLP Ever Shield Deodorant Stick

FLP Ever Shield Deodorant Stick
2018. július 17.

Jól látom, hogy triclosant tartalmaz??? Miért??? Azt gondoltam, hogy teljesen természetes!!! Ha már nincs benne semmilyen másik káros összetevő, miért kellett ezt bele rakni? Őszintén, most nagyon mérges vagyok! Már egy ideje használom, teljesen megfelel a bőrömnek, mindennapi használatra teljesen jó, kellemes az illata, nem hagy foltot a ruhámon és gondoltam "jupi megtaláltam a tökéletes stikket!" erre teljesen véletlenül rákeresek és ezt látom!? Pedig a flp aloe termékekre az jellemző, hogy teljesen természetesek és nem mérgezik a szervezetet! Minden gyanu nélkül kenegettem magam még akkor is, amikor nem kellett, csak gondoltam "méregtelenítsen" éjjel is pl. Olyan jó érzéssel bújtam ágyba, hogy jót tettem a szervezetemnek! Nem tudom felfogni...

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2018. július 17.

Nagyon kellemes az illata, viszont nem mondanám, hogy 48 órát véd és illatosít (de hát melyik dezodor igen...). A kifúvója nagyon jó, nagyon szépen és egyenletesen fújja ki a dezodort. Ezt egyik másik dezodor kifúvójára sem mondhatom. Rajtam úgy fél napot érződik, viszont még nem próbáltam ki "akciódús" napokon, kíváncsi vagyok, vajon akkor hogy teljesít. Végigszagolgattam minden aluminiummentes dezodort, de ennek volt a legjobb illata. Teljesen meg vagyok elégedve vele, 5 csillag.

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam

Alverde Cremeöl-Lotion Bio-Jasmin Bio-Sesam
2018. július 17.

Ez a termék, nállam függőséget okozott! Annyira tetszik az illata, hogy már egy hete, megállás nélkül szagolgatom és nem tudom abbahagyni! Engem inkább megszáradt barackmagra emlékeztet az illata, nem tudom kivenni belőle a jázmint és a szezámmagot.
Nincs száraz bőröm, viszont nagyon jól esik bekenni magam vele. Elég gyorsan felszívódik és nem hagy maga után olyan ragacsos érzést, inkább kicsit bársonyossat, enyhén olajossat. Nagyon kis mennyiség elég ahhoz, hogy bekenjem az egész testem. A krém illata egész nap érződik a bőrön és egész nap védi és táplálja. Jobb testápolóm sosem volt, ez valami csodálatos!