Best of Beauty 2019

Montelino

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Megnézem

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. január 8.

Eddig 2 alkalommal (heti 1x) kentem a nedves hajamra, 1 órát rajta hagytam (a flakonon jóval rövidebb idő szerepel) , majd sampon és balzsam ill. tegnap sampon és maszk követte. Nem látom, hogy bármilyen hatással lenne a hajamra, ami ilyen magas (21-22 Euro) ár mellett azért bosszantó. Az illata kellemes, de hajmosás után nem marad meg. Elhasználom a flakon tartalmát ha már 1x megvettem, de idáig ajánlani nem tudom ezt a terméket (folyt. köv.).

A flakon felénél járok. Idáig csak csalódás ez a termék. Az egyetlen ami tetszik benne az illata, ami hajmosás után sajnos nem marad meg.

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum
2018. november 28.

Tavaly vettem, mert a fodrásznál láttam (már ő se alkalmazza) és kellemes illata volt a hajamon. Sajnos nem néztem meg az összetételét a kellékesnél. Kellemes illata van, a haj is fényesebb lesz tőle, simít is, de ez a termék konkrétan folyékony szilikon illatosítva. Semmit nem tesz a hajam egészségéért. Egész biztosan nem fogom megvenni többször. Vannak termékek amelyek ápolják a hajam és még olcsóbbak is. Nem zsírosít, de kétlem, hogy védene a hőtől, pedig a magyar leírásán ez is szerepel.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. szeptember 26.

A termék nem csak 2 árnyalatban kapható, Ausztriában és Németországban is kapható Fair árnyalatban is! Nekem a legvilágosabb a megfelelő ha a sötétebb részt akarom világosítani a szemem körül, főleg a szemzugnál, a light árnyalat már sárgásabb. Drogériás viszonylatban jó termék, gyakran akciózzák, teljesen megéri. Eldolgozni, nem a szivacsos fejével szoktam, az ujjammal vagy RT szivaccsal, vagy RT ecsettel, így bevált. Sok korrektort halmoztam fel az utóbbi 1-2 évben, ez a jobbak közé tartozik.