Montelino

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2011. november 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550

Philips Satinelle Epilátor Szett HP6550
2019. július 13.

Update:

Megvan lassan 4 éve. Nem ment tönkre egyik gép se. Rendszeresen (heti 1x kb. elég) csak a kicsit használom hónaljra (megszerettem, mert úgy vettem észre, hogy kevésbé izzadok amióta lecseréltem a borotvát a hónaljnál). A kis gép külön is megvásárolható (vettem egy tartalékot), csak amiatt felesleges megvenni az összeset egyben, mert a nagy gép elavult, hiába új gyártmány.

Nagyon megbántam, hogy megvettem ősszel ezt a szettet. 14 ezer volt, egy kupont is beváltottam, hogy olcsóbban megvehessem.
A leírásban számtalan oldalon azt olvastam, hogy 2 sebességes a nagy gép, fenéket... egysebességes. Mikor megvettem a boltban ezt nem is néztem meg a dobozon, mivel mindenhol kettőt írnak. Van egy min. 15 éves Braun epilátorom, azt akartam erre lecserélni. A Braun csak egy alapgép és a teljesítménye kicsit csökkent 10 év után, bár még teljesen használható és nem romlott el soha, a 2 sebesség is megvan rajta, pedig régen se a legújabb csúcsmodellt vettem meg. Gondoltam az új gép majd többet tud, elvégre eltelt min. 15 év a kettő gyártása között. Semmivel se tud többet, sőt az egy fokozat miatt kevesebbet is. A nagy epilátor egy alapgép lenne, ha lenne rajta 2 fokozat, ami minden van, ezen nincs. A kis epilátor elemes, ez jó, de még a nagygépnél is hangosabb és szintén csak 1 fokozat van rajta. A nagy géppel leszedtem a szőrt a lábamról, hosszabb ideig tartott, mint a régi Braun gépemmel az első 10 évben, majd még végigmentem a kisgéppel rajta és lám, talált még szálakat. A kis gép lehet, hogy keskenyebb, de hosszabb, mint a nagygép... utazásnál ezért nem foglal kevesebb helyet, max. azért, mert elemeket kell magunkkal vinnünk, nem a töltőt. A szemöldökcsipesz nem világítós, mint az előző szettben, amit még olcsóbban árultak (12000-13000Ft volt, nem akciósan) és azon 2 fokozat is volt a nagy epilátoron (azt a szettet akartam megvenni, de lecserélték erre és már nem forgalmazzák). Ez a csipesz egy bolti 600-900Ft-os csipesznek felel meg. A kis epilátor miatt döntöttem a szett mellett, de nem vett le a lábamról különösebben. A nagy epilátor ugyanannyit tud, mint a jelenleg 4000-5000Ft-ért kapható társai (illetve kevesebbet, az 1 fokozat miatt). A csipeszt tőlem kihagyhatták volna az egész szettből, mert semmi extra. Ehelyett a szett helyett 14-18 ezerért már vehettek egy modern epilátort több fokozattal és tartozékkal, amihez van kis szűkítő rátét is, ami helyettesíti a kisebb epilátort. Van a dobozában egy kis zsák, amihez hasonlót vehettek 200-300Ft-ért, én ettől se dobtam hátast, mivel utazásnál nem védené meg a szettet.
Nem ajánlom senkinek, hogy megvegye. Ha volt már jó alapgéped, sajnálni fogod, hogy beruháztál rá.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2019. január 8.

Eddig 2 alkalommal (heti 1x) kentem a nedves hajamra, 1 órát rajta hagytam (a flakonon jóval rövidebb idő szerepel) , majd sampon és balzsam ill. tegnap sampon és maszk követte. Nem látom, hogy bármilyen hatással lenne a hajamra, ami ilyen magas (21-22 Euro) ár mellett azért bosszantó. Az illata kellemes, de hajmosás után nem marad meg. Elhasználom a flakon tartalmát ha már 1x megvettem, de idáig ajánlani nem tudom ezt a terméket (folyt. köv.).

A flakon felénél járok. Idáig csak csalódás ez a termék. Az egyetlen ami tetszik benne az illata, ami hajmosás után sajnos nem marad meg.

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum

Paul Mitchell Smoothing Super Skinny Serum
2018. november 28.

Tavaly vettem, mert a fodrásznál láttam (már ő se alkalmazza) és kellemes illata volt a hajamon. Sajnos nem néztem meg az összetételét a kellékesnél. Kellemes illata van, a haj is fényesebb lesz tőle, simít is, de ez a termék konkrétan folyékony szilikon illatosítva. Semmit nem tesz a hajam egészségéért. Egész biztosan nem fogom megvenni többször. Vannak termékek amelyek ápolják a hajam és még olcsóbbak is. Nem zsírosít, de kétlem, hogy védene a hőtől, pedig a magyar leírásán ez is szerepel.