moonwalker

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Benefit Watt's Up! Highlighter

Benefit Watt's Up! Highlighter
2017. november 8.

Második kedvenc highlighterem, első a Dandelion Twinkle, aminél jobb nincsen ezen a világon. De ez a highlighter is természetes hatást kelt, nagyon szépen mutat az arcomon. Szivaccsal szoktam eldolgozni, nem azzal ami az alján van, de nagyon könnyen lehet vele bánni. Számomra tartós is.

Benefit They're Real! Double The Lip

Benefit They're Real! Double The Lip
2017. november 8.

Nekem a Lusty Rose/Beyond Sexy árnyalat van meg. Sajnos valóban nem túl tartós, de elfogult vagyok a Benefit termékekkel. 5 csillagot adok neki, mert gyönyörű a színe, különleges a két szín az ajkaimon. Valóban dúsabb hatást kelt. Egyáltalán nem szárítja az ajkaimat.

Benefit Dandelion Twinkle Highlighter

Benefit Dandelion Twinkle Highlighter
2017. november 8.

Sosem gondoltam volna, hogy ennyire highlighter őrült leszek, de ez a termék azzá tett. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Hihetetlen, hogy mennyire gyönyörű! Rendes highlighter ecsettel szoktam felvinni az arcomra, nem azzal amit hozzáadnak. Rockateur pirosítóval együtt használom és a végeredmény valami elképeztő. Nagyon természetes hatást kelt, gyönyörűen kiemeli az arccsontomat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Csak azt sajnálom, hogy nincs Benefit lelőhely kis hazánkban.