Morcinella

Regisztráció dátuma: 2017. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Amway Satinique Color Repair Shampoo

Amway Satinique Color Repair Shampoo
2019. szeptember 21.

Még csak két hete használom, de csakis jót tudok róla mondani! Isteni az illata, kevés is elég belőle, nagyon jól habzik, könnyen eloszlatható a hajon, az eredmény pedig pihe-puha, csillogó haj! Sőt, mintha egyenesebb is lenne a hajam a szárítás után. Imádom a balzsamjával együtt!

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. szeptember 18.

Nem tudom, hova tegyem... 3 árnyalat is van már otthon. Fent marad az ajkakon (pontosabban az ajkak külső részén...), ehetek-ihatok, nem mozdul, sőt nap végén szinte leszedni is nehéz. Viszont az alsó ajkam belső részéről kezd el kopni elég csúnyán... Előfordult, hogy egy kis darabka vált le a számról, amit újra kellett kenni, hiszen amit korábban felvittem, az nem oszlatható el újra az ajkak összedörzsölésével.
Az illatát, textúráját és az applikátort szeretem. :)

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Alapozó

L'Oreal Paris Infallible Total Cover Alapozó
2019. szeptember 18.

A legrosszabb alapozó, amit valaha használtam... még primer mellett is beleült a pórusaimba, kiemelve azokat. Nagyon sűrű, valóban erős fedésű és gyorsan el kell dolgozni, ezzel nem is lenne gond. Viszont botrányosan kiemeli a legminimálisabban száraz részeket is az arcon.
Maszk hatású finishe van, ami nekem személy szerint nem tetszett, de ez ízlés kérdése. Őszintén nem ajánlom...