Morgana

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 16.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Catrice Multi Colour Púder

Catrice Multi Colour Púder
2014. szeptember 2.

Ez egy kicsi csoda szépség, egy hiánypótló tünemény; a világos áttetsző rózsaszín porcelánbőrű, és nyár típusu lányok bronzosítója. Mondjuk ez se arra való, amit a fedelére nyomtattak, de úgy-e mivel jó nagy és átlátszó a teteje, az ember lánya rögtön látja, hogy mivel van dolga. Mikor kézbe kaptam ezt a kis gyönyörűséget, akkor láttam, hogy púdert írtak rá. Na annak nem működik, de pirosítónak és bronzosítónak, opálos rózsaszínes bőrre gyönyörű!
Ilyen halvány bézses rózsaszín árnyalatot gyakorlatilag lehetetlen találni, a high-endes termékek között is csak sötétebbek vannak.
Abszolút 5 csillag!

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation

Giorgio Armani Luminous Silk Foundation
2014. szeptember 2.

Rajtam sajnos nem működött. Fáradtnak és fakónak tűnt a bőröm.
Mondjuk megfelelő tónust se sikerült találni, mert itt is érvénybe lépett a túl világos, túl sötét, túl sárga…. A 4-es megközelítőleg, nagyjából passzolt, de azért ebben az árkategóriában már hadd ne kelljen kettőből kikevernem a tökéletes árnyalatot.
Érettebb bőrön nem ad szép fedést, kevés.
Mindenféleképp 45 alatt ajánlom.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2014. szeptember 2.

Mivel a tesókája, a Photo Finish nagyon bevált, ezért megleptem magam ezzel a kis szépséggel is. A 015-ös Vanilla Beige egy szép rózsaszines tónus. Nyár típusú lányok bőrén mutat szépen. Egy picit világosabb, mint a 020-as Rosy Beige a Photo Finishtől. Nekem érzetre sűrűbb állagú, nehezebb mint a PF, és fullosabb fedést ad. Viszont én ezt az alapozót csak száraz/normál bőrön tudom elképzelni, zsirosabban nem. Zsíros bőrről egész egyszerűen lecsúszik, nem működik vele együtt, szerintem azért is írtátok többen, hogy viaszos érzést ad nektek. Az elnevezése becsapós, mert egyáltalán nem matt finishet ad.
Az én normál/száraz, rozaceás bőröm kifejezetten élvezi, ugyanúgy mint a PF-et.
Se zsíros bőrre, se nagyon szárazra nem ajánlom.
Csak azért kap négyest, mert a neve becsapós, ez egyáltalán nem egy all matt.
Én dewy-smooth-nak írnám, rajtam kinézetre és érzésre is olyan.