Morrison92

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Bvlgari Man In Black EDP

Bvlgari Man In Black EDP
2016. október 29.

Nem vitás, hogy nem kis mennyiségű gyűjteményem egyik ékessége. Ez maga a nagybetűs ILLAT, egyszerűen varázslatos. A tartóssága is kiváló, rajtam egy 8 órát simán kibír, aminek nagyon örülök, tekintve, hogy imádom az illatát. Engem a nyitó illatai nem igazán nyűgöztek le az elején, de a leszáradása után mesés az illatfelhő, amit magam után viszek. Egy jó barátomnak is ajánlottam, azóta szinte csak ezzel fújja magát, egy öltönyös/kiöltözős este alapkelléke.

Dolce & Gabbana La Force 11

Dolce & Gabbana La Force 11
2016. október 25.

Nevetségesen alacsony áron szereztem be belőle egy 100 ml-s teszter illatot, amitől egyébként nem vártam túl sokat, gondoltam majd télre jó lesz. Ehhez képest számomra pozitív értelemben meglepetés, attól függetlenül, hogy nem dicsérik meg az illatomat minden utcasarkon. Több férfi kollégám is mondta, hogy kellemes az illata, pedig én az elején nem voltam oda érte annyira. De most már egyáltalán nem bánom, hogy megvettem, a 100 ml-s kiszerelés azt hiszem elég lesz, legalább 1 évig.

Nautica Voyage

Nautica Voyage
2016. október 5.

Az egyik legolcsóbb, de legjobb férfi illat, melyet valaha volt szerencsém birtokolni. Külföldi fórumokon figyeltem fel rá, és bátran kijelenthetem, hogy tényleg az egyik legjobb férfi parfüm a piacon. Nem nagyon lehet vele mellé nyúlni, sportos vagy elegáns öltözet mellé is bátran viselhető. Igazán kifinomult, könnyed illat, nekem kissé olyan érzést kelt a viselése, mintha most szálltam volna ki a zuhany alól. Interneten tényleg lényegesen olcsóbb, ott érdemes inkább megrendelni, ráadásul azt hiszem, hogy a 100 ml-s kiszerelése körülbelül 7 ezer pénz körül mozog, ami egy ilyen parfümért nevetségesen alacsony ár. Vegyétek bátran, nem fogtok benne csalódni.