Morsolya

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra
2018. július 16.

Szerintem az egyik legjobb és lekomolyabb naptej, szeretjük, az egész család használja. Érzékeny, száraz, allergiás bőrön is bevált, tengerparton is, nem égett le senki. Csak ajánlani tudom!

Uriage Xémose Tej

Uriage Xémose Tej
2018. július 16.

Egy újabb hatásos testápoló a száraz, ekcémás, érzékeny bőrömre. Gyógyszertárban ajánlották, épp akciós volt, különben nagyon drágának találom, igaz az áráért nagy a kiszerelése, és sokáig kitart. A testápoló tej állaga kellemes, lágy, könnyen és gyorsan beszívódik, illata semleges. Jól hidratál, bár télen még nem próbáltam. Olyankor továbbra is a Sanatopic szokott a leghatásosabb lenni, igaz, az sokkal zsírosabb.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. július 16.

Nagyon szeretem ezt az arcápoló zselét, az elsőt ajándékba kaptam, azóta többször újravettem. Tetszik a mandarinos illata, a zselés állaga. Könnyen és gyorsan beszívódik, kellemesen feltölt. Egyenletes, sima, puha tapintásúvá varázsolja az egyébként érzékeny, száraz, ekcémára hajlamos bőrömet. Nyáron tökéletes, télen használok mellé egy erősebb hatású koreai arckrémet is, de összességében csak ajánlani tudom a PomPom Neroli Virágvizes zselét!