mosomedve

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. január 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2018. június 1.

Az illata elsőre kicsit fura, de gyorsan összekeveredik a bőröd illatával és onnantól teljesen jó. A szokásos natúr izzadásgátló élményt hozza, néhány órán keresztül frissen tart, nem zsírosítja, fedi be a hónaljad, tud lélegezni a bőröd. Napi többször fújós logikusan.
Aki azt mondja, hogy semmit nem ér, megértem, de gondolkodjon el azon, mit lehetne beletenni egy természetes deoba az alumínium klorid helyett, ami ugyanolyan hatékony lenne? Nem létezik ilyen. A szódabikarbóna összefogna minden + leülepedne az üvegben. A teafaolaj mérgező, nem tehetnek bele 100g-ot, stbstb. Ezért különféle növényi kivonatokkal és illóolajokkal próbálkoznak. Valamit valamiért.

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű
2017. november 25.

Imádom az Alverde samponokat és szerintem ez az egyik legjobb közöttük. Megfizethetetlen, amikor reggel a természetes kakukkfűolaj illatát érzed hajmosás közben, nem pedig a szintetikus vegyi gyár aromákat, amiket néhány másiknál kell kötelezően elviselned. A negatív értékeléseket adó emberek elfelejtik, hogy ez egy sampon, nem pedig egy intelligens élőlény, aki kitalálja, hogy mire van szüksége a hajadnak. Sajnos a samponok buták. Továbbá ez egy többnyire természetes összetevőkből álló, alacsonyabb felületaktív anyag tartalmú készítmény (érzésem szerint), aminek pont az a lényege, hogy nem kell tűzoltótömlővel lemosni 15m^3 habot a fejedről hajmosás után és utána instant bőrgyógyászhoz bejelentkezni, hanem finoman végzi a dolgát.
Véleményem szerint olyan nincs, hogy miután lemosol egy sampont 3 nap múlva még megakadályozza a zsírosodást vagy nem, hanem max. hajmosás közben a nagyobb felületaktív tartalom csikorgósra oldja róla a zsírt, amit a fejbőr egy hétig próbál pótolni. Na ez itt nem várható, mivel pont az a lényeg, hogy nem ilyen.

Isana 7 Gyógynövény Sampon

Isana 7 Gyógynövény Sampon
2017. október 4.

Nekem bejön ez a sampon, mert sokat javított a hajhullásomon. Érdemes megfigyelni az összetevőknél, hogy tényleg benne vannak a növényi kivonatok és eléggé az elején, ami azt jelenti, hogy nagyobb mennyiségben vannak jelen, hiszen mennyiség szerinti csökkenő sorrendben tüntetik fel őket. Nem kell egy nem tudom milyen okostermékre gondolni, ami kitalálja, hogy milyen problémái vannak a hajadnak (erre amúgy a márkásak sem képesek feltétlen), de esélyes, hogy a 7 gyógynövény közül legalább 1-2 segíteni fog, ha fejbőrrel, korpával vagy hajhullással kapcsolatos problémád van.
Ha nem szereted a szárító, habosodó klasszikus (nem natúr samponokat), akkor ne ezt vedd, a gyógynövénykivonatok miatt viszont hétköznapi hajmosásra tökéletes.
Az illatán is lehet érezni a jó összetevők jelenlétét.