Best of Beauty 2019

mrs.imperator

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával

Garnier BIO Anti-Age Nappali Krém Levendulával
2019. június 20.

Reggelre tökéletes, nem zsírosítja a bőrömet hanem kellemesen hidratál és mattít. Azonnal felszívódik, így smink alá remek, még nyáron is. Isteni finom gyógynövény illat :) A termékcsalád levendula arcolajából felkenek 2-3 cseppet az arcomra és utána jön még ez a krém. Beszereztem a termékcsalád többi tagját is, nagyon szeretem a gyógynövényes ápolókat, a kivitelezésük is gyönyörű. Nagyon tetszik ez az új vonala a Garniernek :)

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2019. június 20.

Tényleg nem lesz tőle olajos a bőr, felkenés után azonnal felszívódik. Nekem elég zsíros a bőröm és reggelre kerestem valamit ami hidratál, nem leszek tőle diszkógömb de smink alá is jó legyen. Szerintem megtaláltam :) A termékcsalád levendula krémével is jó kombináció, először pár csepp olaj majd a krém. Imádom a csodás gyógynövény illatát. Elég 2-3 csepp az egész arcra, így biztosan nagyon sokáig elég lesz. A termékcsalád többi tagját is beszereztem, indul a gyógynövényes arcápoló rutin :) Nem mellesleg szerintem a kivitelezése is gyönyörű! Nagyon tetszik ez az új vonala a Garniernek.

Aveo Everyday Szárazsampon

Aveo Everyday Szárazsampon
2019. június 14.

Osztom az előző kommentelők véleményét, eddigi legborzasztóbb szárazsampon amit eddig valaha próbáltam :(

2 MÁRKA