mrs.imperator

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 29.
Bőrtípus: -

Megnézem

Cien Testápoló

Cien Testápoló
2020. augusztus 5.

Ár-érték arányban a legjobb! Szeretem a Cien termékeket, a sminktől kezdve a naptejeken át a krémekig, az intim tusfürdőtől kezdve mindegyikkel meg vagyok elégedve. Ez a testápoló nagy kedvencem mert potom összegbe kerül, nagy kiszerelésű, mindennapos használat mellett is sokáig elég. A világoskék kupakos nyári testápolónak ajánlott, extra könnyed, soft állagú, kellemes illatú és azonnal beszívódik, könnyen kenhető. A sötétkék kupakos először talán kissé ragacsosabbnak tűnhet, egy nehezebb krém, de szintén azonnal beszívódik, én mindkettőt imádom, évszaktól függően...Most épp sötétkék kupakos van így ezt használom nyárra, a naptól kipirult bőrömet gyönyörűen táplálja és nyugtatja :) Csak ajánlani tudom mindkettőt! Messze vannak olyan jók - ha nem jobbak mint a 2000 Ft-os "márkás" társaik.

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)

Mixa Extreme Nutrition Gazdag, Tápláló Krém (25%)
2020. augusztus 5.

Még mindig ez a jelenlegi kedvenc arckrémem :) Nekem vegyes bőröm van, az arcom igényli a hidratálást, a T-vonalam viszont eléggé zsíros, fénylő és miteszeres. Reggel és este kenem be és azonnal megnyugtatja a szárazabb, feszülő részeket. Azonnal beszívódik, nem marad zsíros a tapintása. Nagyon enyhe illatú, nem tolakodó és mű ami nálam plusz pont. Ha elfogy, újra fogom venni. Több Mixa krém próbálása után egyenlőre ennél maradok :) Gyengébb krémek után előfordult hogy többször is be kellett kennem az arcom de itt nincs ilyen probléma, a hidratáló hatása gazdag és azonnali az eredmény :)

Bioderma Atoderm Krém

Bioderma Atoderm Krém
2020. május 19.

Nem vagyok pszoriázisos és nem száraz a bőröm de mivel ez a termék minden rossztól mentes, tök jó testápoló. Szépen hidratál, tetszik hogy ilyen natúr. Azonnal enyhíti a bőr irritációját.

2 MÁRKA