MrsBean

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Realash Szempilla Növelő Szérum

Realash Szempilla Növelő Szérum
2021. április 8.

Kétszer futottam neki egy kúra alatt
Hatalmas elvárásaim voltak, hiszen elég drága, és meg is felelt egyébként, nagyon szépek lettek a pilláim. Először pici gyulladás/árpa lett a szememen, abbahagytam a használatát gyógyulásig, gondoltam, belecsűrtem valamit a szemembe. Újra elkezdtem használni, most pedig szemhéjgyulladásom lett, így gyanítom, sajnos nem bírja a szemem a készítményt, valami állandóan irritál, vagy eltömíti a csatornákat.
Nagyon sajnálom és szomorú vagyok, mert remek termék, és nagyon kedves volt az ügyfélszolgálat is rendeléskor, de inkább nem kisérletezem vele többet.
A 90 napos visszaküldésről sajnos lecsúsztam.

Catrice Brush Ink Tattoo Liner Vízálló Szemhéj Tus

Catrice Brush Ink Tattoo Liner Vízálló Szemhéj Tus
2021. február 23.

Nagyon ambivalens érzéseim vannak. Nem egy rohangálós sminknek való, annyi szent. Amikor kapkodtam, felfestettem, mentem a dolgomra, fél óra múlva a negatív nyomat ott volt a szemhéjamon... :-)
Ellenben olyan szépen lehet vele dolgozni, hogy egy homeoffice, teljes primeres-alapozós-fixálós sminkhez felraktam, gondoltam úgyis csak itthon bohóckodom, és le sem lehetett robbantani, szó szerint nem moccant el. Úgyhogy elfogadtam, hogy rendesen elkészített sminkkel nagyon jó, nem fogom itt lepontozgatni, mert tényleg nem mozdult ekkor már, életem tusvonalait húzom vele.

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2021. február 22.

Mosolygok itt magamban a sok negatív vélemény miatt. Annyira erős és fura illatnak tartottam, hogy olyan szinten beleégett a tudatomba, hogy nem tudtam megállni és megrendeltem. Pedig szó szerint olyan fura, életidegennek éreztem. Mintát próbaltam, arra azt mondta a Kedves, hogy "pflej, mi ez?". ...de nem szabadultam! Hát, megrendeltem...és akkor megtört az átok! A fura érzés az a régi, poros magabiztosságomat palástolta, és valahogy olyan jól tudom hordani ezt a parfümöt, hogy a legjobbat hozzuk ki egymásból. Nagyon örülök, kihúzott vállakkal, emelt fővel létezem, ha befújom magam vele. 1700 Ft-ért vettem, sosem gondoltam volna, hogy ilyen hatást ér majd el, mindenki dicséri. Kellemes meglepetés :-)