MrsNegy

Regisztráció dátuma: 2018. július 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: < 18

Regisztráció dátuma: 2018. július 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen & Restore Treatment Masque

Shea Moisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen & Restore Treatment Masque
2019. július 13.

Először egy kis mintacsomagom volt belőle, az nagyon megtetszett, és azt a keveset is sok hajmosáshoz tudtam használni, ezért megvettem a teljes kiszerelést, és jól tettem. Kicsit drágálltam, de elég sokat adnak, és nagyon sűrű a cucc, szóval így bőven megéri.

Kevés is elég, kb 10 percig hagyom a hajamon, néha törölközőbe csavarva, néha nem, mindenhogy jó. A végeredmény puha selymes és jó illatú haj.
Hosszú, hátközépig erő, melírozott sötétszőke, egyenes-hullámos hajam van, és a kedvencem lett.
(Nem reklám, de én lookfantastic-ról rendeltem, általában egy hét alatt megjön a cucc, ingyenes szállítással, és lehet keresni cashback (pénz visszafizető) oldalakat is, ahol 7-5%-ot a rendelés összegéből visszaadják.)

Kallos Florillum Fény Hamvasító

Kallos Florillum Fény Hamvasító
2019. június 26.

Volt már 2 samponom és 1 hajszínezőm hamvasítás céljából, de egyik sem működött olyan jól mint ez. Láthatóan eltűnteti a sárgás tónusokat, de vigyázni kell vele, mert nekem könnyen lilává is teszi a hajamat a világosabb részeken, de ez viszonylag hamar kikopik. Pár cseppet kell csak használni, és elég sokat kapsz elég olcsón, szerintem mindenképpen megéri beruházni rá.

FLP Aloe-Jojoba Sampon

FLP Aloe-Jojoba Sampon
2019. június 2.

Először nagyon nem szerettem. A balzsamjával együtt használtam, és nagyon rossz tapintású lett tőle a hajam. Tanácsra megpróbáltam 2x samponozni. Másodjára sokkal könnyebben felhabzott, sokkal kevesebb is elég volt, a végeredmény pedig nagyon jó. Puha, fényes és selymes haj, balzsam nélkül is. Az illatát annyira nem szeretem, de nem zavaró, nem is marad meg a hajamban. Jó sampon, szeretem, de eléggé drága...

2 ÖSSZETEVŐ