MrsUnbelievable

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. június 26.

Egyelőre óvatoskodva tesztelem, mert a hisztis kis bőröm gyorsan be tud sokallni és simaság helyett gyűrött szatyor kinézetet ölteni.
Jövök majd frissítéssel, de egyelőre úgy érzem heti 3-4 alkalommal kenve csodaszer. Ámulok, bámulok, miként lehetséges, hogy szelíd Calm Down tesójával ilyen rövid idő alatt transzformálták a bőrömet.

Fountain The Beauty Molecule

Fountain The Beauty  Molecule
2018. június 26.

Néha napján bekattanok, hogy mennyi mindennel kenekedek, és belsőleg is kellene valami, hogy kompenzáljam a szünetekben bekapkodott szendvicsek, kulináris, szigorúan éttermet tesztelünk címszó alatt futó bezabákat, mégbelefér pasta, steak és gin tonic szentháromságot... és most már inkább nem is folytatom miket, mert a mai világban, ahol már minden második ember health guru, étkezési tanácsadó, még a végén elföldelnek!

Alapvetően baromi jó koncepciónak tartottam az összes hasonló kaliberű szépség komplex kiegészítőt, egészen addig, ameddig nem értekeztem egy belgyógyásszal. Nyugodtan általánosítva, amilyen az emésztésünk, ahogy a dolgok felszívódnak és hasznosulnak, a legnagyobb pozitív hatása ezeknek a tudatunkra van, hogy lám-lám én erre is áldoztam!

No de, nézzük a tényeket: két üveggel fogyasztottam, és ilyenkor nagyon-nagyon pozitívan kezdek, már első korty után látni vélem a változást, fúúú és a közérzetem, energiaszintem is, hát most mondjátok meg! De persze, mikor rendelném a következő adagot és a kosár tartalmának végösszegét csodálom, már jobban meggondolom, mi pluszt is adott nekem.
Az íze: kesernyésen, édesítősen édes, szokatlan picit, szerintem a véleményekkel ellentétben nem ihatatlan (de komolyan ha förtelmes ízű lenne, de csodás üvegbe zárt "-10év" és minden áldott nap 8 órát alszom, stresszmentes az életem hatása lenne, akkor is meginnám).
A hatása: nem ártott:) a hajam határozottan jobb lett, dúsult. Bőröm nem tűnt kisimultabbnak, főleg, hogy akkor még a csodás kis hámlasztóimat nem ismertem. Úgy nagyjából ennyi, csodák nem történtek, a Föld ugyanúgy forog, - nekem egyelőre újabb adag Beauty Molecule nélkül:)

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. június 17.

Millió szív emojit kérek ide beilleszteni.
Kiismerhetetlen elegemvanmindenből bőrállapotomat (orron/homlokon durva tapintású, mégis fénylő, kinyomhatatlan mitesszeres. orcákon erősen vízhiányos, fakó) laza 2 hét (se) használattal normalizálta.

Az eddigi egyetlen hámlasztóm - de még az anti-ageing nagyágyúim közül is kiemelkedő- amivel nem kell óvatoskodnom, és rettegnem, ha picit többet kenek vagy sűrűbben alkalmazom, akkor esetleg visszaüt a dolog és úgy nézek ki, mint egy jobb bevásárlásokat is megélt szatyor.