Ms.Cat

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. július 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló

Garnier Dark Spot Corrector Bőregységesítő Hidratáló Arcápoló
2015. április 7.

Én akciósan vettem még régen, azóta nem nagyon látom a polcokon. Először is én csak keveset vittem fel az arcomra belőle. Az illata nekem tetszett. Azt hittem, hogy valami hiper-szuper jó krémet vettem, de nem. Majdnem minden nap használtam, később pedig, csak hetente 2x. Azt tapasztaltam, hogy pattanások hada lepi el az arcom a használata után. Gondoltam, hogy biztos csak kitisztítja az arcom, de csak egyre több patim lett tőle. Mikor leálltam a használatával teljesen kitisztult az arcom. Sok esélyt adtam neki, de a végére kidobtam a kukába, pedig én nagyon ritkán szoktam kidobni egy terméket.
Megemlíteném azt is, hogy a tubusa nálam folyamatosan szétvállt (!?) és ott néha folyt ki termék.. : S

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Spray

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Spray
2015. április 7.

Nos én ajándékba kaptam. Borzalmas. Csípte a bőröm, ahogy ráfújtam (de még a barátnőmnek is ) és még nem is hidratált. Büdös és gagyi. Nem tudom, hogy gyártják-e még, de remélem nem. :S Nagyon megutáltam szegényt...

Swiss-O-Par Silver Sampon

Swiss-O-Par Silver Sampon
2014. szeptember 2.

Nekem nem vált be. Sárgaság ellen nem tett semmit, viszont a hajamat teljesen kiszárította. Annyira nem folyós, rendesen habzik, viszont drága és ahogy mondtam az én hajamat tönkretette. Az én részemről kifújva.