Best of Beauty 2019

MT3

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 19.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 4 eladás Megnézem

Catrice Galactic Highlighter Drops

Catrice Galactic Highlighter Drops
2019. január 10.

Szeretem, különleges színű és diszkrét fényt ad az arcomnak. Én is sokat szenvedtem a felvitelével, de sikerült kitalálnom hogy működik. Úgy szoktam felvinni, hogy a kézfejemre cseppentek belőle, majd elkenem rajta, hogy vékony réteg legyen csak majd blenderrel ezt felütögetem az arccsontomra (sietni kell mert gyorsan szárad). Gondolom akár építhető is, de én megelégszem ezzel a visszafogott fénnyel. Nem a leggazdaságosabb technika sajnos, de nekem máshogy nem működött. Valóban meglepően gyorsan fogy, pedig azt hittem, hogy az életben nem tudom elhasználni.

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray

183 Days by Trend It Up Porefilter + Mattifying Base Spray
2019. január 9.

Az első spray, aminél észrevettem változást az alapozó felvitelekor. Igaz mattításra nincs szükségem, de szebben terült rajta az alapozó és a pórusaimat is szebbé varázsolta. Tökre tetszett. Aztán picike pattanások jelentek meg az arcomon tőle...(pedig nincs érzékeny bőröm). De a hatása annyira bejött, hogy lehet adok neki még egy esélyt.

Lime Crime Velvetines

Lime Crime Velvetines
2019. január 9.

7 árnyalatban van meg, imádom a különleges színeiket, tartósak, és bár nyilván kopnak, de azt szépen, egyenletesen teszik. Letörölni sem nehéz, emiatt a korrigálás is egyszerű. Szeretem.