mugbug

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Mythic Oil

L'Oreal Mythic Oil
2015. június 18.

Drága, mint a fene, de megéri, nagyon lassan fogy, és szőkített, száraz végeim azóta is hálálkodnak miatta. Biztosan valami boszorkányság van a dologban, mert nagyon jót tett a hajamnak. Marad.

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás

Syoss Supreme Selection Oleo Rich Ápoló Olaj Hajpakolás
2015. június 18.

Már szenvedek egy ideje, hogy megtaláljam az egyensúlyt a "száraz hajvégeimnek használ / te jó ég, hogy néz ki a töve hajam másnap reggel" címzetű libikókán, és sajnos macera, de kell a pakolás és az hajvégápoló, mert növesztem a hajam. A fekete dobozos testvérét használtam, szerettem a hatását - a benne lévő szilikont kevésbé - de mindig piszkálta a csőrömet, hogy egyáltalán nem tetszik az illata. Megvettem ezt, és engem is meglepett, de talán még hatásosabb is, sőt, nálam még az Alpecin sampon vérbeli pasasaromáját is kiüti. Hajnövesztés miatt pluszpont a panthenol miatt, de azt amúgy is használok külön hajnövesztő gyanánt, ez a pakolás inkább a szinten tartás miatt lett beszerezve. Ha a hajam nem szokja meg, biztosanújraveszem.

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray

Alfaparf Semi di Lino Diamond Hajfényspray
2015. június 18.

Az árát eleinte soknak találtam, végül beruháztam rá. Még a hosszú hajamra sem kell sok, egy-két puffpuff, hajkefével áthúzom párszor és kész. Én határozottan látom a különbséget a kevésbé drága hajfényekkel szemben, akár azt nézzük, hogy a szőke hajon is látszik, milyen szép fénye van, akár azt, hogy egyáltalán nem tapasztja össze a sörényem, és másnap sem nézek ki úgy, mint aki éjszaka oldalszalonnán aludt párna helyett - nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de nekem a régi hajfényeimnél mindig ez volt a legnagyobb baj, akkor is, ha "éppen csak" ráfújtam egy kicsit . Pluszpont, hogy nem tört vagy gyengült tőle a hajam (vagy csak sunyin csinálja, hogy ne vegyem észre), de növesztem a hajam, ezért fontos.