Mugnik

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. január 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemceruza
2013. január 25.

Fekete és lila is van belőle. Sajnos a hegye gyakran letőrik, darabolódik, így nagy részét moostanig faragással használtam el. A feketét könnyebben tudtam felvinni, a lila viszont nehezen hagyta magát. Estére, még smink alappal is, sajnos lefolyik. Satirozó részét nagyjából inkább radírnak használtam :P

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla

Johnson's Baby Olaj Zselé Kamilla
2013. január 25.

Mint nagyjából mindenki előttem írta - én is főleg gyantázás után használom. Illata kellemes, kiváló száraz bőrre, én viszont nem bírnám nap mint nap kivárni míg felszívódik, olajos állaga miatt ugyanis az nehezebben megy. Tény, hogy amikor használom elég ha kb egy hét múlva használok egyáltalán másik testápolót :)

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2013. január 25.

Szeretem a friss illatokat, az egyéni, nem csorda szellemmel rendelkező parfümöket, emiatt is vállt be ez a parfüm. A Versace Versens az abszolút kedvenc nálam, ez közel a nyomában a második, hasonlít az előzőre de ugyanakkor van egy kis egyéni is benne. Mindennapos használatra kíváló. Nálam illata egész nap diszkréten megmaradt, tarkomra fújok általában így ha megmozdul a hajam kellemesen meglep, hogy valami nagyon jó illatú :)