Mumus30

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 8 vétel
Megnézem

Christina Aguilera Woman EDP

Christina Aguilera Woman EDP
2019. augusztus 12.

Sikerült itt krémmánián hozzájutni egy kedves eladón keresztül. Barátnőm mutatta az illatot és azonnal beleszerettem. Nem szoktam más illatát "lenyúlni", de ezt most a muszáj volt megszereznem 😊
Nekem a tartósságával nincs bajom, rajtam sokáig megmarad. Ezért adtam öt csillagot. Nyári estéken szoktam használni, de őszies időt várok már, szerintem akkor fog jól érvényesülni az édes oldala az illatnak. Hála az égnek nem cukorszirupos töménység, van benne könnyedség is. Ez a negyedik Christina illat, amit szívesen fújok magamra az énekesnő neve alatt futó kreálmányokból. Én nagyon elégedett vagyok vele, szép az üvege is. 30as korosztályon tudom elképzelni leginkább.

Ziaja Kakaóvajas Testspray

Ziaja Kakaóvajas Testspray
2019. július 4.

Teljesen véletlenül futottam bele egy drogériában. Nagyon megtetszett és az első kipróbálás után is nagyon meg vagyok vele elégedve. Napfénynél és szolizásnál is szépen teszi a dolgát, fokozatosan barnít. Isteni illata van, az állaga valóban eléggé olajos és nem túl könnyen szívódik be. Csak ezért négy csillag, de amiért megvettem (önbarnító nélküli barnítás) azért maximálisan járna az öt.

Guess Guess 1981

Guess Guess 1981
2019. május 14.

Szuper kis könnyű illat, csak a tartóssága csapnivaló. Tavaszra kiváló, de kb 2 óránként kell újrafújni.