muse

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1970 pont

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 17.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Ceumed Baby Lipo Krém

Ceumed Baby Lipo Krém
2015. március 3.

Az egyetlen krém, ami ténylegesen segít a száraz, piros, repedezett kezeimen, pedig már kezdtem feladni. Csak ajánlani tudom, aki hasonló problémával küzd, mert az összes kézkrémet felülmúlja.

Bourjois Rouge Edition Rúzs

Bourjois Rouge Edition Rúzs
2015. február 14.

Egy gyönyörű piros, 21 Shine nevű árnyalat van meg. Szépen pigmentált és az élénk színe ellenére tényleg vállalható nappal is, nem mű, pedig idáig nem mertem piros rúzst használni. Imádom a márkát, na :)

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2015. január 28.

Kiemelkedően jó parfümnek tartom én is. Határozottan olyan az illata számomra, amikor beleharapok egy ropogós, lédús, illatos almába és az orromban érzem a zamatát. Annyira biztos voltam benne, hogy az alma az alapvonala, hogy nagyon meglepődtem, amikor láttam, az összetevőket (semmiféle rózsát nem érzek benne-szerencsére). Nekem az almaillat pont ilyen, nem a Nina, főleg nem a DKNY Delicious. Nagyon érdekelne, hogy vajon másnak is eszébe jutott-e a ropogós, friss alma róla? Tartóssága kiváló, erőteljes sillage-gal. Nekem nem Ő a parfümszerelmem, de ha valaki kulturált, jolly-joker parfümöt keres, megtalálta :)