My Molly

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrtípus: Száraz

Dior Poison Girl

Dior Poison Girl
2020. július 28.

Hű, azanyját neki :D
Mintát rendeltem, nem mertem az egész üveggel bepróbálkozni, mivel a Hypnotic Poisonnel nem lettem jó barátságba, sőt. Szinte menekültem saját magam elől, mikor felfújtam, annyira erős volt, úgy a képembe vert. :D
Na de ez! Áh, ez valami isteni. Dior.
Határozottan érzik rajta, hogy köze van a HP-hoz, mégis más. Csábos, hordható, magabiztosságot adó, tökéletes kreálmány. Én azért azt cáfolnám, hogy ez tiniknek való illat, mert ehhez igenis kell, hogy Nő legyen az emberlànya. Engem megfogott. Finoman érződik, körbeleng, egyszerűen jó érzés. És én ezt keresem egy illatban, hogy komfortot adjon, hogy a nőiességet, érzéseket hordozza magában. Nálam ez telitalálat.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. május 13.

Én komolyan azt hittem, hogy ezek az istenítő kommentek mind fizetett emberkéktől valóak, úgyhogy nagyon szkeptikusan álltam a dolgokhoz.
Kipróbáltam a festéket a 10-2 árnyalatban, és szó szerint ez a Best evör hajfesték drogériás szinten. A hajam vékonyszálú, kissé viseltes volt festés előtt, rendesen féltem, hogy leég az egész. De! Nagyon nagy pozitív csalódás. Szép lett a színe, nem szárított egyáltalán és mintha javított is volna a hajam szerkezetén. Én csak ajánlani tudom, egy esélyt mindenképpen érdemes neki adni.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 14.

Hatalmas csalódás. A reklám sem volt találó egyáltalán ehhez az illathoz. Semmilyen. Egy gyorsan elillanó szag. Nem méltó az YSL-hez.