My Molly

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2019. október 14.

Hatalmas csalódás. A reklám sem volt találó egyáltalán ehhez az illathoz. Semmilyen. Egy gyorsan elillanó szag. Nem méltó az YSL-hez.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2019. október 14.

Első kifújáskor csak kamilláztam, hogy te jó ég, ez milyen illat akar lenni. Olyan se füle se farka volt. A leszáradása szerintem isteni finom. Különlegesen vaníliás és érzik benne egy enyhe férfias beütés is, de szerintem szexi. Ha felfedeztem szettben, én is megveszem.

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2019. szeptember 20.

Érdekes egy parfüm. Tegnap direkt megillatoltam a Müllerben az Aliennel együtt. Most valamiért a karakteres parfümök felé húzok, talán most értem meg erre. Már nem érem be “egyszerűbb” illatokkal, mintha keresném is önmagam. Na de a lényeg, hogy ennek az original illata soha nem tetszett. Talán 13 éves koromban találkoztam vele először és nem tudtam elképzelni, hogy ez valakinek tetszik. Erős volt, de valami bitang erős és kiismerhetetlen illat. Rosszul voltam tőle konkrétan. Most viszont annyira dúlt bennem a kíváncsiság, hogy muszáj voltam Őt megillatolni és lám... Eszméletlen! A maga módján. Nem érzed ezt minden második emberen, nem érzed tucatnak, különleges és teljesen körbeleng. Tartósságát illetve szerintem brutál jó, ahogy az erőssége is elég veszedelmes, ebből egy fújás is sok. Erőssége ellenére valami őrülten vonz benne, és fura, tegnap óta folyton rajta jár az eszem, hogy nekem Ő kell. Kell a magabiztossága, a nőiessége, a mélysége, a titokzatossága. Mintha valami felfedezőútra hívogatna, hogy “Igen, szükséged van erre!”