MyBlackberryNight

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Under Twenty 2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling
2016. szeptember 6.
(!)

Azért jelentkeztem a teszteléses játékra, mert még 25 évesen, gyógyszerek és állandó odafigyelés mellett is folyamatosan gondot jelent a pattanásos, mitesszeres arcbőröm. Az előbbiekkel még nagyjából fel tudom venni, az utóbbiakkal nagy gondban vagyok - gyakorlatilag 2 naponta újra jelentkeznek, bármit csinálok, vagy bármit csinál a kozmetikusom. Éppen ezért talán már csak a csodát várom.
Sajnos, ez a termék sem csodaszer. 3 naponta használom, mert szőke, fehér bőrű lévén így is állandóan sebes arcom ennél gyakrabban nem bírom. A szaga valami iszonyatos, olyan, mintha tisztítószert kennék az arcomra. Gélhez képest az állaga is fura, nekem túl folyós.
Ami a hatását illeti, mintha az összképen javítana, nem irritálja a bőröm, nem lesz tőle rosszabb. Sajnos, a mitesszerek nem tűnnek el. Összességében egy közepes termék, a bolti árához képest nem rossz (de nem is jó). Az ajándék terméket elhasználom, de nem fogom újravenni.

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2016. január 30.

Évek óta komolyan küzdök a nagyon gyenge, lemezesen törő körmömmel. Próbáltam vitaminokat szedni, erősítő körömlakkokat használni - nem változott semmi. Aztán rájöttem, hogy a körömlakklemosótól törik a körmöm, hiszen azt az erősítő lakkoknál is kell használnom. Akkor vettem meg ezt, és nagyon elégedett vagyok vele. Kb. 4 hónapja vettem, azóta minden nap min. 1-szer használom. Valóban lassan szívódik be, de csodákat művel. Igaz, mióta elkezdtem használni, nem festem a körmöm, és mindig rövidre reszelem, hogy esélye se legyen törni. És még fényesebb is lett tőle!

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém

Rival De Loop Revital Q10 Szemkörnyék Ápoló Krém
2015. október 5.

Egyelőre csak megelőzésként használom, de nagyon megszerettem. Jó az állaga, finom az illata. És ami nekem külön plusz pont, hogy teljesen kompatibilis a kontaktlencsével, reggelre pedig sosem dagad be a szemem.