MyBlackberryNight

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Altapharma Vastabletta

Altapharma Vastabletta
2016. szeptember 6.

Valahol olvastam a tippet, hogy töredezett körmökre nagyon hatásos a vas, így kipróbáltam ezt a terméket. A második doboz közepénél járok, a körmömet csak nagyon ritkán festem, viszont mindig szépen rövidre visszareszelem, valamint használom az Alverde körömolaját is. Ezek így együtt csodát tettek: az eddig lemezesen töredező, állandóan csúnya körmöm megerősödött, nem jönnek le róla egész rétegek.
Az árához képest rengeteg van benne, és azt hiszem, a hajam is kevésbé hullik, mióta szedem. Nagyon szeretem!

Under Twenty 2 in1 Aktív tisztító gél + peeling

Under Twenty  2 in1 Aktív tisztító gél + peeling
2016. szeptember 6.
(!)

Azért jelentkeztem a teszteléses játékra, mert még 25 évesen, gyógyszerek és állandó odafigyelés mellett is folyamatosan gondot jelent a pattanásos, mitesszeres arcbőröm. Az előbbiekkel még nagyjából fel tudom venni, az utóbbiakkal nagy gondban vagyok - gyakorlatilag 2 naponta újra jelentkeznek, bármit csinálok, vagy bármit csinál a kozmetikusom. Éppen ezért talán már csak a csodát várom.
Sajnos, ez a termék sem csodaszer. 3 naponta használom, mert szőke, fehér bőrű lévén így is állandóan sebes arcom ennél gyakrabban nem bírom. A szaga valami iszonyatos, olyan, mintha tisztítószert kennék az arcomra. Gélhez képest az állaga is fura, nekem túl folyós.
Ami a hatását illeti, mintha az összképen javítana, nem irritálja a bőröm, nem lesz tőle rosszabb. Sajnos, a mitesszerek nem tűnnek el. Összességében egy közepes termék, a bolti árához képest nem rossz (de nem is jó). Az ajándék terméket elhasználom, de nem fogom újravenni.

Alverde Körömápoló Olaj

Alverde Körömápoló Olaj
2016. január 30.

Évek óta komolyan küzdök a nagyon gyenge, lemezesen törő körmömmel. Próbáltam vitaminokat szedni, erősítő körömlakkokat használni - nem változott semmi. Aztán rájöttem, hogy a körömlakklemosótól törik a körmöm, hiszen azt az erősítő lakkoknál is kell használnom. Akkor vettem meg ezt, és nagyon elégedett vagyok vele. Kb. 4 hónapja vettem, azóta minden nap min. 1-szer használom. Valóban lassan szívódik be, de csodákat művel. Igaz, mióta elkezdtem használni, nem festem a körmöm, és mindig rövidre reszelem, hogy esélye se legyen törni. És még fényesebb is lett tőle!