myrtille

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2017. június 13.

Számomra ez A parfüm. Nagyon sokat kipróbáltam már, de csakis ezt szeretem érezni magamon, a legtöbb illat egy idő után zavar. Minden évszakban kellemes, nyáron inkább a gyümölcsös, télen a virágos jegyeket érzem ki jobban. Számomra nem hátrány, hogy ez "csak" egy friss tisztaságillat, mert nekem ez áll jól. Nagyon tartós, elég belőle egy fújás. Az üvege gyönyörű, öröm kézbe venni. Nagyon szép emlékek kötnek hozzá, örülök hogy az enyém lehet.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Normál és Sötét Bőrre)
2017. június 13.

Szép színt ad hófehér bőrön is, de csakis térdtől felfelé. A lábszáram gyönyörű foltos lett tőle, hiába radíroztam és hidratáltam előtte. Legalább jó tartós, nagyjából egy hét telt el mire lekopott, szóval akinek működik ez gondolom előny. Tipikus önbarnítós szaga van.
Személy szerint nekem elegem van az önbarnítózgatásból, nem próbálkozok tovább. Tudom, hogy betegesen fehér vagyok és szabályosan világítok, de nem akarom tönkretenni a hiperérzékeny bőrömet. Meg utálok vállalhatatlanul büdös lenni. A napozás és szoli pedig szóba se jöhet, a melanoma nem játék.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Update:
Hosszú távon sajnos irritál, valószínűleg a sok illatanyag miatt.

Az állaga nagyon folyékony, tejszerű. Mindig úgy használom, hogy előtte egy másik testápolóval bekenem magam, így még sose lettem foltos. Felkenés után pedig azonnal kezet mosok, hogy ne legyen sárga a bőröm az ujjaim között. Az arcomra is ezt használom és még soha nem okozott pattanást.
Egyenletesen barnít, a hófehér bőrömön több rétegben is természetes színt ad, nincs narancssárgás beütése és szépen kopik.
Az egyetlen dolog, amibe bele tudok kötni, az az illata, számomra nagyon gejl és mű. Viszont a tipikus önbarnító szag nem olyan erős azokhoz a termékekhez képest, amiket korábban próbáltam.