N.A.

Regisztráció dátuma: 2011. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. december 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge
2018. október 11.

2014. január 24.: Nagyon könnyű, fehér színű, gél állagú nappali "krém", gyakorlatilag azonnal beissza a bőr, semmilyen zsíros érzetet nem hagy. Bár normál és kombinált bőrre írja, én bátram ajánlanám zsíros bőrűeknek is.

Elsőre nagyon "zöld" növényi illata van, konkrétan olyan, mint a frissen szedett kerti reteknek :D de szerencsére ez hamar elillan és egy nagyon halvány kicsit sós, tengerillat marad egy ideig.

Arcon kellemes hűsítő hatású, az alkohol nem csíp (pedig érzékeny bőröm van).

Azt írja, lehet rá sminkelni is, ezt még nem teszteltem, sőt barbár módon púder fölé kentem fel először és nem veszett össze vele, hanem szépen feltöltötte az arcom, kb. 5-10 percig hagyott kis ragacsos érzetet maga után, de ez elmúlt (mint a gyíkká változtatás a Gyalog Galoppban, meg lehet, hogy nem púder felett kellett volna kipróbálnom..)

Nekem nem fénylik az arcom, szóval fogalmam sincs, hogy mattít-e.

Hosszú távú hatásairól nem tudok nyilatkozni, mivel ma vettem, de mindenképpen updatelek.

Kedvenc gyanús. :)

Nincs kint teszter.
999 Ft volt.
50 ml, de az állaga miatt van egy olyan gyanúm, hogy hamar el fog fogyni.

UPDATE: Sajnos le kell, hogy pontozzam, mert a tubus végére már nem voltam ilyen lelkes. Azóta le is cseréltem (visszatértem a CDF termékekre). Az alkohol nagyon szárított benne és egy-két hónap után fura szaga lett a krémnek és nehezebben szívódott be. Azért csak egy csillagot vonok le, mert elképzelhető, hogy megromlott a fürdőszobában és hűtőben tárolva az állagromlás megelőzhető.

Trend It Up Kontúrozó Paletta

Trend It Up Kontúrozó Paletta
2018. október 11.

Előrebocsátom, hogy nincs őrületes tapasztalatom kontúrozó paletták terén, ez az első, amit megvettem (az itteni vélemények alapján egyébként).
A rózsaszínes verzió van meg, azaz a 020-as.
Nekem halvány, malacrózsaszín bőröm van, szóval féltem, hogy ha ezt felkenem érdekesen fogok kinézni, de kellemes csalódás ért, mert nagyon természetes, kellemes a hatása, szép visszafogott fénye van mindhárom színnek. A pirosítós része pont kellemesen lavírozik a rózsaszín, a barna és a narancs színek között. Nekem ilyen all-in-one termék lett, mert gyönyörűek a színek szemhéjfestéknek is - különösen a highlighter, a középső "glow" árnyalat pedig szemöldökpúdernek is jó (szőke hajam van és világos szemöldököm). Ajánlós. :)

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker

183 Days by Trend It Up Lippenstift Metal Marker

Ez meg mi?! Komolyan!

Gyönyörű natúrhoz közeli színek, szatén fény, kézfejre kenve szuper tartósnak tűnt. Én - a helyzetben mérsékelten intelligensen viselkedő nőszemély - megvettem három árnyalatban is. Mindhárom nagyon szép volt szájon.... amíg... VÍZ nem érte! Mert hogy víz hatására AZONNAL leolvad az egész, nem is akárhogy... úgy néztem ki mint egy szerencsétlen gyakorló Drakula ivás után...
NEEE vegyetek ilyet!

1 ÖSSZETEVŐ

Nem szabályos INCI név. Különböző antimikrobiálisan ható illatanyagok keveréke, melyet tartósítószerként lehet használni házi készítésű krémekben. 2 csepp 10 gramm krémet 6-8 hétig tart el. Biológiailag lebomló, de szintetikus anyag. (forrás)