Nabi

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1 ELADÓ KRÉM

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2019. december 8.

Arcmosásra használom reggel és este. Érzékeny, problémás bőröm van, de ez nagyon bevált, sokkal jobban mint bármelyik kifejezetten arcmosásra való termék. Nem szárít, kellően tisztít és még a sminket is lehozza, legalábbis az alapozót, szemhéjpúdert maradéktalanul. Sokáig elég egy tubus, az ára is nagyon baráti.

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő

The Body Shop Mandulatej & Méz Tusfürdő
2019. december 8.

Engem minden Body Shopos tusfürdő iszonyatosan szárít és viszketek tőlük. Mikor megláttam, hogy ez érzékeny bőrre készült és szebbek az összetevői mint a többinek megörültem, hogy talán akkor ez lesz a nekem való. Sajnos viszont ez is szárította a bőröm, igaz nem annyira mint a többi de ezzel is voltak gondok ilyen téren. Az illata számomra először semleges volt, nem tetszett kifejezetten de nem is tartottam rossznak. Aztán egy idő után a flakon végére érve elkezdett zavarni ez az illat. Ja és valamiért ez a tusi nehezen jött ki a flakonból, többször le kellett csavarnom a tetejét. Akciósan vettem, teljes árukat nem érik meg ezek a termékek, de még így se igazán. Nem venném újra.

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő
2019. december 6.

Ajándékba kaptam, valószínű magamnak ezt sose választottam volna. Az illata nagyon intenzív, olyan mintha egy virágmezőn állnék zuhanyzás közben. Ez lehetne jó is, de én nem szeretem az ilyen tömény dolgokat, 2-3 használat után túlságosan betelek velük és nem vágyom rá többet. Nagyon lassan fogyott el, 2 évig meg volt:D Ennek nem csak az illata az oka hanem az hogy iszonyatosan szárít és viszketést okoz, emiatt pedig csak nagy ritkán vettem elő.