Nabi

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

The Body Shop Olívás Tusfürdő

The Body Shop Olívás Tusfürdő
2020. május 23.

Alapvetően nem szeretem a TBS tusfürdőket, mert engem iszonyatosan szárítanak és viszketek tőlük. Webshopban féláron lehetett hozzájutni decemberben és gondoltam adok egy esélyt ennek mivel sokan írták, hogy ez tényleg nem szárít és jobb mint a társai. Hát érdekes mert pár hétig valóban nem volt bajom tőle, de mikor már 3. hónapja használtam folyamatosan akkor elkezdtek előjönni a negatív hatásai. Egyre jobban szárított és egy idő után már alig tudtam elaludni este úgy viszkettem zuhanyzás után. Más tusfürdőre nem reagál ilyen érzékenyen a bőröm, max szárítanak de viszketés csak ezeknél van.

The Body Shop Aloe Nyugtató Arcmaszk

The Body Shop Aloe Nyugtató Arcmaszk
2020. május 23.

Nagyon problémás bőrömre kaptam ajándékba, de nehéznek, soknak éreztem úgyis ha nagyon keveset vittem fel a bőrömre. A kezemen elég súlyos ekcémával küzdök és sajnos oda is nehéz megfelelő terméket találni, így végül úgy döntöttem kipróbálom a kezemre. Nem irritált, gyorsan felszívódott, kellően hidratálta és gyógyította. Igaz, hogy nem arra használtam végül amire kitalálták, de mégis sokat segített nekem.

Alverde It's Cold Outside Testápoló

Alverde It's Cold Outside Testápoló
2019. december 27.

Ez az első alverdés testápolóm, így nem tudom a többihez hasonlítani. Alapvetően parfümmentes testápolókat használok, mert érzékeny a bőröm, de ennek nagyon megtetszett az illata így gondoltam teszek vele egy próbát. A bőrömre felkenve viszont teljesen megváltozott az illata és konkrétan büdös. Persze ez lehet ilyen egyéni dolog, talán más bőrén nem alakul át az illat, de nekem ez elég nagy csalódás. Irritálni szerencsére nem irritál, még az ekcémás kezemet se, de nagyon kellemetlen az illata miatt használni. Hidratálása meg kicsit gyenge, ahhoz képest hogy kifejezetten a hideg időszakra lett kitalálva.