nagy_agi

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. július 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 12 eladás
Megnézem

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2014. november 16.

Nekem csodát tesz az aknés, problémás bőrömmel, illetve azzal, ami a rendszeres belső tisztítás és kíméletes külső ápolás után az flp termékekkel maradt. Pedig én aztán tényleg mindent kipróbáltam, de csak itt találtam meg a megoldást, szuper!!

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2014. november 16.

Nem csak a száraz ajkakat hozza rendbe, de nálam a néha-néha kinyomott és leszáradt pattanás után maradt bőrfelületet is hamar rendbe hozza, jó kis termék!

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2014. november 13.

Semmi akadálya a babákon történő alkalmazásának! Egyébként nagyon szuper torokgyulladáskor szájba, orrduguláskor pedig orrba fújva is, csak utóbbinál vigyázzatok, a jobban szórt nyíláson kell fújni, különben agyig ható érzésben lesz része az embernek :) de jó alternatíva, ha valaki nem használ semmiféle kemikáliát, gyógyszert, mert ez természetes alapanyagokkal hatásos!

én ekcéma kezelésével találkoztam vele először, de azóta sikerrel használtam már napégésre, vágásra, mindenféle balesetre, eredmény: gyorsan, heg nélkül gyógyuló sebek. arcon, gyulladt pattanások esetén, láb- és tenyér izzadására, hónaljra is használható, megszünteti a fertőzést, ami a kellemetlen szagokban nyilvánul meg. én imádom, mindig van egy flakon a fürdőszobánkban! :)