Nagy Melinda

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nanolash Szempillanövesztő

Nanolash Szempillanövesztő
2021. június 1.

Kipróbáltam, eggy hónap után meg is nőttek szép nagyra a szempilláim. DE! Ha felkentem a szemhéjam vérvörös lett pár óra után, gondoltam megszokom, elmúlik... Nem múlt, ez amúgy várható mellékhatás. Az összetételben van valami anyag amit a zöldhályog gyógyításánál fedeztek fel, még ha ezt a hatóanyagot nem is írják az összetételben, biztos benne van, mert ugyan azok a mellémkhatások! 1hónap alatt szépen 2x akkorára nőttek a szempilláim, de a szemhélyam bebarnult, olyan fura lilás eres maradt. Abbahagytam, kb. 2hét után folyamatosan potyogott a szempillám, alig maradt valami. Eltelt úgy 3hónap, majdnem visszanőtt az eredeti, a szemhélyam eres maradt, lilás piros, remélem egyszer normális lessz. Sajnos drága volt, a rendelésnél kettőt vettem, így tűnt olcsóbbnak/ki van ez találva/nekem kuka, nem ér ennyit, marad a szempillagörbítés +spirál, így nem kell aggódnom a hosszútávú mellékhatásoktól.

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2020. május 29.

Többször kipróbáltam , de kb.pár hét után olyan durva cisztás mélypattanások jelennek meg a szám alatti részen, tényleg durvák és folyamatosan jönnek... Nem gondoltam ,hogy ettől, de mikor itt olvastam a többi véleményt, megvilágosodtam ! Amúgy a hajnak jót tesz, a körömnek is, de ezek a pattanások durvák , és a helyük is hetekig ,megmarad, én ezzel végeztem.

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster

Syoss Oleo Intense Tartós Hajfesték Double Oil Booster
2020. január 27.

Szuper hajfesék, féltem ,hogy megint mellényúlok, DE teszi amit ígér, nem is nagyon kopik, nem szárít, nem budi, nem csíp, szerintem betárazok mielőtt ez is eltūnik ahogy a kedvenceim általában. A 10-50 árnyalatot próbáltam.

1 ÖSSZETEVŐ