nagy.nikike

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Old Spice Timber Deo Stift

Old Spice Timber Deo Stift
2016. szeptember 30.

Párom véleménye szerint a legjobb deo amit valaha használt. Az illata és a hatása is tökéletes. Ezentúl csak ilyet vásárolok neki.

Nina Ricci Nina Fantasy

Nina Ricci Nina Fantasy
2016. szeptember 22.

Nagyon szép kis illat ,édeskés ,de nem a ragadós fajtából. Kolléganőm használja nagyon illik az ő bohém stílusához, én is kacérkodtam a gondolattal, hogy megveszem, de így már mellőzöm saját részről. Az üvege külön pontot érdemel mert egyszerűen csodaszép.

Végül mégis csak az enyém lett, mert kolléganőm megunta és eladta nekem kb 30ml van még az üvegben úgyhogy egy darabig még biztos fogom használni. A sima Nina-hoz semmi köze, de nem is baj, bár az maradt az abszolult kedvenc. Szóval az illat édes nem tolakodó a körte nagyon érezhető benne. Nem egy bonyolult alkotás, de én nem bánom kell egy ilyen is ami tökéletes egy hideg havas hétköznapra, felmelegít és jobb kedvre derít. Újra nem veszem, ameddig tart addig viszont boldogok leszünk együtt.

Azóta 3x vettem újra 😁 nagyon megszerettem a második kedvenc Ninám lett.

Puma Time To Play Woman Natural Spray

Puma Time To Play Woman Natural Spray
2016. szeptember 18.

Csak egy fújásnyit próbáltam belőle, de ez egy igazi jellegtelen semmiség. Igazából nem is nagyon tudom behatárolni, hogy milyen illat akar lenni annyira gyenge már kifújáskor is, a tartóssága pedig egyenlő a nullával. Nem egy drága cucc, de egy forintot sem adnék érte.

2 MÁRKA