nagy.nikike

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Britney Spears Fantasy

Britney Spears Fantasy
2020. szeptember 26.

Három éve lassan az egyik legnagyobb kedvencem ez az illat😍😍
A környezetem teljesen velem azonosítja hiába használok mellette számtalan más illatot is, őt mindig meg jegyzik, hogy igen ez az igazi.
Finom gyümölcsös édes kicsit harsány egyáltalán nem egy komoly illat, én pont ezért imádom.
A tartóssága kiváló rajtam 8 órát lazán bír mondjuk ez nem akadályoz meg benne hogy a nap folyamán egyszer fel ne frissítsem.
Az árát abszolút megéri

Britney Spears Midnight Fantasy

Britney Spears Midnight Fantasy
2020. szeptember 26.

Őt is birtoklom mind szerintem lassan az összes Britney Spears illatot, nagyon nekem lettek kitalálva 😁
Na szóval hol is kezdjem elég érdekes a viszonyom ezzel az illattal.
A harmadik üveggel érkezett meg hozzám tegnap
Az elsőt hatalmas örömmel fújtam el kb fél év alatt nagyon szerettem, aztán kis pihenő után újra rendeltem viszont akkor már annyira nem volt nagy az öröm untam nem is kicsit tehát el ajándékoztam az év elején.
Most viszont bele mászott a fejembe ebben az egyre hűvösebb időben milyen jól esne tehát ismét újra rendeltem majd elválik hogy csak pillanatnyi fellángolás volt- e, vagy társam lesz ahogy lassan bandukolunk a télbe.
Az illat maga nagyon édes cseresznyés finoman simogató tündér illat ami ahogy saját magamon tapasztalom néha sok tud lenni még nekem is aki oly könnyedén elfújt 25 felett is pár üveg Pink Sugart 😅
Viszont tartós óhhh de még mennyire, 12 órát és még az után is.
Az üvege pedig hihetetlenül gyönyörű

Cote d'Azur Mysterious Color EDP

Cote d'Azur Mysterious Color EDP
2020. szeptember 26.

Előlráróban annyit hogy nem vagyok oda az utánzatokért viszont az eredeti Fantasy az egyik legnagyobb kedvencem.Tegnap volt szerencsém ehez a kis illathoz egy kis illatszerboltban.
Az egyik kezemen ez a másikon pedig az eredeti
Minimális az eltérés a kettő között.
Aki szereti az eredetit de esetleg olcsóbb alternatívát keres vagy csak olcsón szeretne egy finom gyümölcsös édes illatot annak tökéletes lehet.
A tartóssága is megfelelő 4 órát simán bír viszonylag intenzíven utána bőrközeli lesz.

2 MÁRKA