nagy.nikike

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Cacharel Amor Amor

Cacharel Amor Amor
2021. szeptember 16.

Az első minőségi parfüm volt amin meg akadt a szemem azaz orrom😅
Nagyon szerettem volna aztán kiderült hogy egy olyan ember viselte állandó illatkét akire semmilyen formában nem szerettem volna emlékeztetni a környezetem 😌
Úgyhogy le mondtam róla mai napig ha az utamba kerül meg szaglászom de a mi kapcsolatunk ennyiben ki is merült viszont jó pár kis húgát meg vásároltam már az évek folyamán amik szintén kiváló illatok.
Négy csillagot adok mert a maga nemében szuper illat és szerintem nagyon össze illettünk volna de sajnos az élet ugy döntött hogy valószínűleg sosem leszünk egymáséi.

Puma Time To Play Woman EDT

Puma Time To Play Woman EDT
2021. szeptember 15.

Kolléganőm kérte hogy keressem meg neki ezt a régi kedvencét, tudja imádom az ilyen feladatokat.
Nem kellett sokáig keresgélni a vip parfüm oldalán sikerült elfogadható áron meg találni.
Meg rendeltem neki a mai napon érkezett meg kérte hogy nézzem meg minden rendben van e vele.
Nos kibontottam nagyon kis cuki üvege van a 40ml-es változatnak, kézre álló és egyben táska barát kialakítás.
Egyet fújtam hát nem győztem menekülni számomra borzasztó az illata valószínűleg a liliom rózsa kombinációja, de ha neki tetszik...
Mentem is le mosni természetesen ragaszkodott hála istennek a tartóssága eleg gyenge ezért egy ora utána már nem kaptam frászt ha meg mozdítottam a kezem és meg csapott az illat.
Viszont számomra érthetetlen hogy puma hogy tudott ilyen illatot ki adni sokat és sok félét használtam fiatal koromba az örök kedvenc Flowingból nagyon sokat el fújtam volt a Jamaicaból is a Jamaica 2-ből Urban Motion mind finom gyümölcsös virágos illatok voltak ebben meg semmi mást nem lehet érezni mint a liliomot és a rózsát, lehet csak az én bőrömön jött ki így kíváncsi leszek a tulajdonoson hogy fog muzsikálni. De részemről egy csillag számomra sokk volt a javából 😅

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2021. augusztus 11.

Imádom. Számomra a vidámság és az örök optimizmus illata. Az egyik állándó illatom ,már nem tudom elképzelni magam nélküle.

7 éve állandó lakója a parfümös polcomnak.
Ha egy illatot kellene választanom amit életem végéig használnom kell biztos Ő lenne az.

2 MÁRKA