NagyAgi

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. december 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Coco White Fogkrém
2018. november 25.

Bevallom őszintén, szerintem a hatása átlagos, viszont ez a kókuszos húzás nagy ötlet volt, aki szereti a kókuszos dolgokat egyszer mindenképp próbálja ki.
A sok mentolos egyhangú fogkrém után jópofa érzés ezt használni, de váltogatom azért én is egy másik fogkrémmel mert amikor csak ezt használtam azt vettem észre hogy nem éreztem olyan tisztának a fogaimat mint mondjuk egy blend a med 3d white után. Amíg meg nem unom az ízét biztos hogy mindig lesz belőle itthon.

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció

Eveline Cosmetics Expert C Fiatalság Aktivátor Vitamin-Szérum Injekció
2018. november 25.

Az első üvegcse felénél tartok és azt kell hogy mondjam nagyon megszerettem ezt a terméket, szerintem már állandó lakója lesz a fürdőszoba polcomnak.
Szerettem volna már kipróbálni egy C vitaminos arcápolót és erre esett a választásom mert ez nem volt olyan drága és könnyen beszerezhető. Estére szoktam használni, reggelre kisimult, puha arcbőrrel ébredek. Plusz jönnek a nagy hidegek és jólesik egy kis vitamin az arcbőrömnek is:)

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2018. június 5.

Imádom!
Naponta 1, van amikor 2 alkalommal használom. Kb két hét alatt nagyon szépen rendbe tette a bőrömet, eltűntek a kis pattanások utáni foltok, nagyon szép egységes lett a bőröm tőle.Új pattanásom azóta nem volt hogy elkezdtem használni, és mintha a pórusaimat is kicsit összehúzta volna. Ár érték arányban szerintem nagyon jó, 1 nyomás = 1 adag napi 2 használattal is bőven több mint fél évig elég lesz úgy számolom. Amikor már nagyon hideg idő lesz fogok mellé venni valami hidratálót estére, de most tökéletesen elég a hidratálása, csak fényvédőt használok mellette és néha aloe verát. Ha valakinek kicsit problémásabb a bőre mindenképpen érdemesnek tartom kipróbálni.