nagyeszter18

Regisztráció dátuma: 2014. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. október 23.

Szépen leszedi a sminket és a szennyeződéseket is, bár a szempillaspirállal és a vízálló szemceruzával már nem birkózik meg maradéktalanul. Ezen a területen a szempillaerősítő kis testvérét szoktam bevetni. Jó párost alkotnak együtt. Nem irritál, nem kell dörzsölnöm a bőröm és az ár.érték aránya is szuper. Glamour napokon jutottam hozzá, az itteni értékelések alapján próbáltam ki,de a teljes árát is bőven megéri.

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó

Garnier 2in1 Szempilla-erősítő Sminklemosó
2016. október 23.

Az első olyan sminklemosóm, ami után úgy ébredek reggel, hogy semmilyen nyoma nincs az előző napi sminknek. A szempillaspirált és a tényleg vízálló, lerobbanthatatlan szemceruzámat is szépen leszedi, csak néhány másodpercig kell rajta tartanom a vattakorongot. A szemem nem irritálja, az árra korrekt, nagyon sokáig elég a Garnier micellás vizével együtt használva.

Alterra Aloe Vera Nappali Krém

Alterra Aloe Vera Nappali Krém
2016. október 23.

Nekem bevált. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Kombinált bőrömet megfelelően hidratálja, sminkalapnak is működik, a zsíros részeket nem zsírosítja tovább. Az ára korrekt, sokáig elég. Plusz még natúrkozmetikum is. :)