nagyevelin88

Regisztráció dátuma: 2014. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. december 9.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Aloive Bőrfeszesítő Szemkörnyékápoló Krém

Aloive Bőrfeszesítő Szemkörnyékápoló Krém
2015. augusztus 18.

Elég vékony a bőr a szemem alatt,meg jó néhány szarkaláb is megjelent már így úgy döntöttem illik elkezdeni foglalkozni az arcomnak ezzel a területével is. Találomra vettem meg ezt a szemkörnyékápolót és szerencsére nem csalódtam. :) Jól beszívódik, nem irritál és sokkal üdébb, frissebb a tekintetem tőle. És még az összetevők is jók.

Gerovital Plant Hidratáló Krém

Gerovital Plant Hidratáló Krém
2015. augusztus 18.

A DM-ben a natúr kozmetikumok polcán keresgéltem hidratáló krémet és főleg az ára miatt emellett döntöttem. De itt megnézve az összetevőket annyira nem is natúr. Az állaga kicsit tömény, nyárra semmiképp nem ajánlott. Viszont elég gyorsan beszívódik. Az illata elsőre nagyon tetszett, de nagyon sokáig érzik és egy idő után már émelyítő. Elhasználom,de nem veszem újra.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2014. december 9.

A legutóbbi katalógusból rendeltem meg a Neutral Grey árnyalatot,szerettem volna egy szép szürke színű körömlakkot.Hát ez nem az lett!!!Teljesen más a színe a katalógusban.A valóságban sokkal sötétebb,de ami még rosszabb van egy undorító zöldes árnyalata, ami nem szeretném leírni mihez hasonlít.Ha jót akartok magatoknak, soha nem rendeltek ilyet.