nagygyorgy.emese.dalma

Regisztráció dátuma: 2011. november 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Terra Naturi Szemfesték Eltávolító Mangó & Aloe Vera

Terra Naturi Szemfesték Eltávolító Mangó & Aloe Vera
2014. január 16.

Teljesen jó kis cucc, elég sűrű anyag, úgyhogy tutira nem folyik le a vattáról ahogy kinyomja az ember. Jól leszedi a szemsminket, nem csíp, nem irritál, natúr és jó az ára, szerintem egy főnyeremény :-)

Dita Von Teese Erotique

Dita Von Teese Erotique
2013. november 15.

Nagyon vártam, és bosszankodva láttam hogy bár kapható a Müllerben, teszter nincs belőle kitéve...Aztán belefutottam egy DM-ben teszterestől, így kipróbáltam. Első próbára rögtön az ugrott be, hogy ha valami, akkor ez aztán nem illeszkedik a mostani parfümtrendekbe, nagyon furcsa illata van, egyébként nem tudtam eldönteni hogy tetszik-e vagy sem. Azonban ma a párommal sétálgattunk a Müllerben, akkor ismét kipróbáltam (volt már teszter), erre közölte hogy ez borzasztóan büdös, a dédinél volt ilyesmi szag csak ez szúrósabb, és ha ki akarom kergetni a világból akkor ezt használjam... Nos így érthető okokból elvetettem a megvásárlás lehetőségét. Pozitívum, hogy azt simán elhiszem hogy ebben Dita keze nagyon is benne volt, mert ha én egy nagy cég lennék aki csak a profitra hajt, akkor nem engedném csak úgy, hogy egy ennyire nem populáris illatot adjon ki. Nem tudom mennyire lesz sikeres, igazán kevés emberhez illik szerintem. A facebook oldalán is írta hogy sokaknak nem tetszik, de ő direkt egy olyan illatot akart ami ilyen típusú. Sajnos a tartóssága sem jó, ami azért is kár, mert a leszáradása már sokkal inkább kellemes számomra is.

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2013. október 23.

Ma nagy várakozással megszagoltam, de ez valami émelyítően édes. A brutális cukormázas felhőben egy kis szúrós erdeigyümit érzek, ami csak még kellemetlenebbé teszi. Kicsit emlékeztet az Avon Secret Fantasy Star-ra, csak az még viselhető kategória, bár ritkán használom, mert az is elég édes. De ez...pedig csak egy picit fújtam a teszterből a kezemre, de alig vártam hogy hazaérjek és lemossam, mert teljesen kezdtem beleszédülni ebbe a cukormázba. Bár meg kell hagyni, az üvege nagyon jól néz ki.
Egyébként a párom is odébb ugrott hirtelen mikor megszagoltattam vele a kezem...

12 ÖSSZETEVŐ

Nem szabványos INCI név. Jelentése: Ragyogó arany csillám.