nagypetra3

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Trend It Up Sheer Nude Korrektor

Trend It Up Sheer Nude Korrektor
2017. április 27.

Nem gondoltam volna először, hogy ennyire megszeretem ezt a korrektort, nem is vártam tőle sokat, de bevallom őszintén, kenterbe veri az eddigieket, amiket próbáltam, (pl.: Catrice, Bourjois...), és persze olcsóbb is. Nagyon meg vagyok vele elégedve! :)

Ziaja Kakaóvajas Simító Hajbalzsam

Ziaja Kakaóvajas Simító Hajbalzsam
2017. április 26.

Nagyon szeretem, a Matrix Total Results So Long Damage samponjával használom, utána pedig Kallos pakolást teszek a hajamra, és eddig nagyon bevált, biztos, hogy újra fogom venni! :) Sokkal jobb, mint a két Aussie balzsamom volt előtte, és ráadásul majdnem fele annyiba is kerül.

Matrix Total Results So Long Damage Balzsam

Matrix Total Results So Long Damage Balzsam
2017. április 26.

A fodrászom Matrix termékekkel dolgozik, és megkértem, rendeljen nekem is ebből a fajta samponból. 1 literes kiszerelésben vettem, és már szeptember óta tart, heti 2 hajmosás mellett.
Nagyon meg vagyok vele elégedve, kevésbé törik a hajam, és hajmosás utáni napon szinte nem is látszik, hogy el van törve (Kérdezték már, frissen van-e vágva, mert nagyon szép..), viszont a harmadik napon már kicsit szárazabb a hajam vége. Nekem nem zsírosít, 3 napot simán kibír, bár van, hogy a harmadik napon már használok száraz sampont. Most a Ziaja kakaóvajas balzsamával és Kallos hajpakolással használom együtt, de Aussie balzsammal is nagyon jó.