NagyZsu99

Regisztráció dátuma: 2021. január 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2021. október 12.

Semmi újat nem tudok mondani, elején csíp, főleg ha "túltisztítom", de kibírhatóan. Most a 2. üvegcsével használom, mivel nyáron nem lehet használni, nagyon-nagyon hiányolta a bőröm/tág pórusaim, most kezdtem ma újra. Nagyon rá kell hidratálni, de párja nincs ennek a hámlasztónak. Nem mellesleg olcsó :)

Clinique Even Better Refresh Hydrating & Repairing Makeup

Clinique Even Better Refresh Hydrating & Repairing Makeup
2021. május 31.

Durván fél évig használtam ezt az alapozót, a Vanília színűt. Mikor megvettem, jól passzolt a szín, azonban most december környéken azt vettem észre, hogy sárgás lett az arcom, mikor felkentem. Pedig márciusban vettem, tehát azt sem mondhatom, hogy előtte le voltam barnulva vagy ilyesmi..
Ettől eltekintve felkenve egy durván közepes, vagy kicsit kevésbé közepes fedést ad, halványít a bőrhibákon, de nem tünteti el. Púderrel nagyon szép és egységes kinézetet ad, de sajnos nekem 3-4 óra múlva T-vonalban már csillogott, így muszáj voltam mindenhova magammal vinni a púderjét, amivel vettem.
Viszont állagra nagyon szerettem, könnyen el lehetett dolgozni bármivel, a csillogáson kívül más gond nem volt (nekem nem probléma a gyengébb fedés), ezért 1 csillagot levonok. Ha elhasználom a mostani alapozóm, talán visszatérek hozzá, remélhetőleg az én színemben.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2021. május 31.

Már régóta nézegetem, el is jött az én pillanatom, mostani akció során barátnőmmel muszáj volt megvennünk.
Eddig kb. 3x használtam, mitesszer problémáim és tág pórusaim vannak, az eladó hölgy figyelmeztetett, hogy a bőrhibákat kiemeli ez az alapozó.
Szerencsére nem! Nagyon jól fed, nem maszkos, nem csillog pár óra múlva (az előző Clinique-em csillogott), de tény, hogy jól alá kell hidratálni.
Egyetlen baj van vele, hogy én és barátnőm is nehezen tudjuk eldolgozni.. én már próbáltam úgy is, hogy egy olajosabb szérumot is feldobtam előtte, hátha könnyebb lesz. Hát nem volt.. Olyan, mintha rögtön beszívná a bőröm, akár ecsettel, akár beauty blenderrel akarom eldolgozni, tudom, hogy rossz, de már kézzel is próbáltam.
Mindenesetre elhasználom, hisz úgysem minden nap alapozózok. Ha egész áron vettem volna, jobban kiakadnék, de azért még mindig keresem az igazi alapozót.
Emiatt 1 csillagot le kell vonjak sajnos, ha bárkinek van megoldása a fentebbi dologra, ne röstelljen leírni :D