Nailenthusiastic

Regisztráció dátuma: 2016. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. január 29.

A kezemre és a körömágyamra használom már egy ideje. Mostanában nagyon száraz volt a sarkam és sajnos be is repedezett. Gondoltam, hogy teszek egy próbát, hátha segít. Áztatás után szárazra törölt lábra kentem pofátlanul vastagon. Két napja csinálom, és már van hatása. Imádom 😍

L'Oreal Paris Ultra Precision Superliner Szemhéjtus

L'Oreal Paris Ultra Precision Superliner Szemhéjtus
2019. október 16.

Ez egy használhatatlan sz*r. Utálom, de nagyon. Mintha nem lenne benne festék, ha állítva teszem le, szinte csontszáraz a következő használatkor az ecset. Ez másik. "precision" a fenét. Szerintem nem tudják, hogy mit jelent a szó. Visszamentem a boltba és vettem egy Essence tust, amivel tényleg lehet is dolgozni.

Kallos Plex Hajszerkezet Védő

Kallos Plex Hajszerkezet Védő
2016. augusztus 13.

Miután világosítottam a hajam a Syoss 12-0 lightenerrel, elmentem fodrászkellékesbe valami jó hamvas szőke festékért. A Silky 9.1 mellett döntöttem, ott ajánlotta az eladó a Kallosplexet. Összekeverve a festékkel használtam a 10ml-es kiszerelést, majd a 20ml-es balzsam szerű részét a festék lemosása után tettem fel és hagytam a hajamon 5-10 percig. Nem lett száraz a hajam, igazából olyan, mintha be se festettem volba(az állagát illetően) . Szép eredményt kaptam, újra megveszem! :)