nandy.25

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Rdel Young Never Seen Before Mascara

Rdel Young Never Seen Before Mascara
2020. március 31.

Szerencsére akciósan vettem (999,-ft helyett 749 ft,-Ft) ,pedig érdekes,az eddigi legjobban teljesítő spiráljaim is 800-1300 Ft között vannak ;) (volt több nagyonsokezres is ,tapasztalatból írom :) ) Tehát volt bizadalmam benne,de sajnos nem jött be.Szép a külcsíny ,nagyon tetszik (csomagolas) de 1,nekem nem csinal latvanyos pillákat 2, "morzsolódik ",nem tartós .Viszont nem bántja a szemem,ez mindenképpen pozitív.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. február 21.

Nagyon sokáig hezitálam, nehéz volt a színválasztás a 2féle kapható árnyalat miatt szőke hajú-kék szemű-fehérbőrűként :) :) A dobozban lévő ecset valami fantasztikus,praktikus, maga a termék nagyon pigmentált, géles formátumú, könnyen felvihető.Valóban ígéretéhez hűen simán kibír 24 órát, a kézfejemről súrolással tudtam csak leszedni a bolti teszter csíkot :) Féláron kuponnal (Glamour, Joy napok) ajándék! :)

UPDATE:a színe meglepően tökéletes lett az idők során (vagy csak megszoktam :) ) , a tartósságával kapcsolatban lettek hosszútávon gondok,könnyen elmaszatolódik, nem tartós :( De az ecsete miatt nem pontozom le, mert azzal egy álom dolgozni :)

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Éjszakai Arckrém
2019. november 22.

Sosanmin véleményére reagálva igen,nekem is csípte az arcom, amiről a Többiek nem számoltak be :O Féltem hogy irritációt okoz másnapra, de eddig nem látok piros foltokat/ pattanásokat magamon.Az illata nekem nagyon erőteljes, bár kellemesen finom illat, csak "too much".Beszívódás után olyan szép sima az arcbőr :) Joy napokon vettem (szerencsére) féláron a hyaluron hype miatt, illetve éjszakára kerestem kimondottan krémet. Nagyon szeretném szeretni a krémet, úgyhogy nem pontozom le, de az érdekelne miért csíphet felkenve ?!