nandy.25

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Cote d'Azur New Woman

Cote d'Azur New Woman
2022. június 24.

Látatlanban rendeltem,mert az eredeti illat nagyon vonzott valamiért, így pláne nyáron ez a citrusos,friss üde vonal.Mikor megérkezett és kifújtam a csuklómra ,első és azonnali reakcióm volt ,hogy én ezt elajándékozom ill.kiteszem a kuka mellé,vigyék.2000 Ft-ot "nem sajnáltam",hogy bebuktam.Aztán másnap reggel ez akadt a kezem ügyébe munkába menet,mondom csak kipróbálom mit tud.Gyerekek,ez egy az egyben ugyanaz mint az anyaillat.Az elején nagyon tartós ,de sajni hamar elillant ,pedig nem spóroltam a fújkálással🤣🤣Összeségében egy nagyon jó dupe,ár-érték arányban pedig megvett.5 csillagot kap tőlem.

Vademecum Ultra Fresh 16 Fogkrém

Vademecum Ultra Fresh 16 Fogkrém
2022. június 19.

Ezzel mellényúltam: 1,alig habzik 2,a kék színe sem bejövős 3, épphogy mentolos ez az "ultra fresh ",na persze. Amit tud,és ahhoz képest nekem ez drága volt. (Rossmann, 580 ,-ft)

Zara Red Temptation for Her

Zara Red Temptation for Her
2022. május 19.

Vakon rendeltem online a nagy hype hatására.Szerencsére én szeretem ezeket a fásabb illatokat,így megkönnyebbültem, mikor kifújtam.Egy picit azért zavaró benne a jód illata...DE kárpótol,hogy a pasik mindig megdícsérik😋😉Elég erőteljes illat szó szerint,1-2 fújás elkísér egész nap.Ja igen,kicsit szúrós jellegű is,a full tömött tömegközlekedésen reggel többen köhögtek már közvetlen mellettem,mikor ezt fújom fel 🤣🤣🤣🤣Érdekesség: körmösöm kipróbálta a parfümöm ,furi, mert Ő kimondottan kellemes,édes illatot árasztott.😬🙄Na 1 szónak is 100 a vége,nálam szeretem-illat lett.Köszi Zara!😆