nandy.25

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2019. november 19.

Kedvenc. Mind márkában, mind illatban, mind árban :) Nagyon jó sűrűbb krémes állagú, jól habzik, finom illatú és nem viszket tőle a bőröm.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. november 19.

Első PomPom termékem nekem is :) Nagyon szuper a mandarin illat, amit én még sokáig érzek magamon :) Bemasszírozás után tök furi volt hogy csípi, égeti , bizsergeti a bőröm, de ez az érzés pár pecig tart csak. Így legalább érzem, hogy dolgozik a krém :) Nagyon puha bőr a végeredmény!!!!Imádom!!! Azonnal beszívódik, a pumpás megoldás sokkal jobban tetszik, mintha tapicskolni kéne egy tégelyben. Összességében "szeretemtermék",és egyáltalán nem utolsó sorban pénztárcabarát áron!

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. november 8.

Nagyon sokáig hezitálam, nehéz volt a színválasztás a 2féle kapható árnyalat miatt szőke hajú-kék szemű-fehérbőrűként :) :) A dobozban lévő ecset valami fantasztikus,praktikus, maga a termék nagyon pigmentált, géles formátumú, könnyen felvihető.Valóban ígéretéhez hűen simán kibír 24 órát, a kézfejemről súrolással tudtam csak leszedni a bolti teszter csíkot :) Féláron kuponnal (Glamour, Joy napok) ajándék! :)