nandy.25

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Eveline Hyaluron Clinic B5 Ultra-Hidratáló Micellás Arclemosó

Eveline Hyaluron Clinic B5 Ultra-Hidratáló Micellás Arclemosó
2020. december 18.

Na jó,ez tökéletes.Ezelőtt NIVEA,és a Garnieres lemosóval szedtem le a sminket,amik nagyon kiszárították a bőröm, igy gondoltam kipróbálom ezt ,pont akciós volt (1000Ft,-ért ajándék).NEM szárít,NEM csíp,el sem hiszem!!!!Az illata eszméletlen jó,nem tudok rájönni mire hasonlít, de nagyon nagyon kellemes.Maximálisan ajánlom Nektek!

Rdel Young Never Seen Before Mascara

Rdel Young Never Seen Before Mascara
2020. március 31.

Szerencsére akciósan vettem (999,-ft helyett 749 ft,-Ft) ,pedig érdekes,az eddigi legjobban teljesítő spiráljaim is 800-1300 Ft között vannak ;) (volt több nagyonsokezres is ,tapasztalatból írom :) ) Tehát volt bizadalmam benne,de sajnos nem jött be.Szép a külcsíny ,nagyon tetszik (csomagolas) de 1,nekem nem csinal latvanyos pillákat 2, "morzsolódik ",nem tartós .Viszont nem bántja a szemem,ez mindenképpen pozitív.

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2020. február 21.

Nagyon sokáig hezitálam, nehéz volt a színválasztás a 2féle kapható árnyalat miatt szőke hajú-kék szemű-fehérbőrűként :) :) A dobozban lévő ecset valami fantasztikus,praktikus, maga a termék nagyon pigmentált, géles formátumú, könnyen felvihető.Valóban ígéretéhez hűen simán kibír 24 órát, a kézfejemről súrolással tudtam csak leszedni a bolti teszter csíkot :) Féláron kuponnal (Glamour, Joy napok) ajándék! :)

UPDATE:a színe meglepően tökéletes lett az idők során (vagy csak megszoktam :) ) , a tartósságával kapcsolatban lettek hosszútávon gondok,könnyen elmaszatolódik, nem tartós :( De az ecsete miatt nem pontozom le, mert azzal egy álom dolgozni :)