naspolya

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

CD Vízililiom Pumpás Dezodor

CD Vízililiom Pumpás Dezodor
2018. június 3.

Nagyon szeretem ezt a dezodort. Sokfélét kipróbáltam már (és még fogok), de ez mindig van otthon, mert alapdarab. Pumpás, ez pozitívum, finom az illata, ami nem idegesít pár óra múlva, mint ahogy sok másiknál tapasztaltam. Egész hatásos is. Ha megizzadok, akkor is valahogy jó szagom marad tőle.

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó

Alverde Kétfázisú Szemfestéklemosó
2017. november 1.

Jók az összetevői, ami nekem fontos, viszont sajnos csípi a szememet és nem szedi le teljesen a szempillafestéket. Emiatt többször neki kell futni, de addigra már szétcsípi a szememet és a bőrömnek sem jó ennyi macera. Emiatt kétszer vettem meg, aztán váltottam.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2017. november 1.

Nagyon klassz szempillaspirálnak tűnt elsőre, a nagy kefe használatát először ki kell tapasztalni, de szépen formázza és dúsítja a szempillákat. Ugyanakkor a nagy kefe miatt nem lehet kétszer átkenni, mert akkor már ragadnak, összetapadnak a pillák. Maga a festék így gyorsan megszáradt és nem pergett le a nap végére sem. Én egy sima spirálkefével szoktam átmenni a pillákon, hogy az esetleges felesleges festéket leszedjem és természetes hatásúak legyenek, mert a nagy, ragadós műszempillahatást nem szeretem. A lemosás nem ment olyan egyszerűen, többször, alaposan át kellett törölnöm sminklemosóval. Ami viszont döbbenetes volt, hogy gyakorlatilag szinte már a harmadik használatnál ragadt a festék, kb. mintha már a gyárban összeállt volna. Ezt kétszer próbáltam ki, többször nem fogom megvenni.