Natúrmániás

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Gél-krém SPF50+ (régi)

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Gél-krém SPF50+ (régi)
2015. március 20.

Nagyon jó krém! A hófehérkés, napérzékeny, nem mellesleg anyajegyes arcomra vettem, és maximálisan bevált! Az egyenetlen, foltos bőrt pillanatok alatt kiegyenlíti, és nem pattanásosodik, zsírosodik jobban tőle az arcom, mint egyébként. Már arra is gondoltam, hogy nappali krémként használjam, mert majdnem olyan erős a mattító-kiegyenlítő hatása, mint egy alapozónak :) Mindezek mellett nem ég le az arcom ha használom, szóval elérhetem a célt, hogy természetesen fehér maradjak. Jó szívvel ajánlom a zsíros bőrű hófehérkéknek, akik nem szeretnének lebarnulni!
Update: Az első napsugarak láttán elkezdtem használni nappali krémként, és nagyon jó! Egyrészt a tudat miatt, hogy van valami az arcomon, nem nyúlkálok a pattanásaimhoz, másrészt pedig tényleg szépen kiegyenlíti a bőröm. Pá-pá foltok! Ezen kívül megakadályozza azt, hogy elöntse az arcomat a zsír. Szuper! Biztos újra fogom venni!

Alverde Color & Care Cream To Powder Make-Up

Alverde Color & Care Cream To Powder Make-Up
2014. október 23.

Én kifejezetten azért vettem, mert zsíros, pattanásos a bőröm, és nem mertem folyékony alapozót venni. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, tényleg púderszerűen viselkedik felkenve. Nekem viszonylag jól bevált, a fedése nem 100%-os, de én elégedett vagyok vele, igaz, melegebb időben hajlamos leolvadni. Én ezt elkerülendő púdert is használok, így már nem mászkál az arcomon. Amúgy én nem a szivacskával szoktam felvinni, mert abban több marad meg, mint amennyi az arcomra kerül, szóval a hozzá tartozó szivaccsal nem megyek sokra. Ettől eltekintve nekem 5 csillagos.

Alterra Parfümmentes Testápoló

Alterra Parfümmentes Testápoló
2014. október 23.

Még régebben használtam, de nekem jó volt. Az extra száraz bőrű végtagjaimat nagyon megviseli a borotválás, de ez szépen helyretette utána, szóval tud valamit. A szaga natúr, de meg lehet szokni. Tőlem ötöst kap.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ