Nausiica

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2020. április 4.

2020.03.20. Első nap.
2020.04.04. Reggel és este is be szoktam kenni vele az arcom. Hamar be szívódik , nem hagy maga után ragacsos réteget az arcomon, ami nekem egy plusz pont , mivelhogy utálom ha valami ragad az arcomon.1 és fél pumpányit szoktam rakni az arcomra bőven elég. Az arcom ez után olyan kellemes telt érzetet nyújt. Sajnos több helyen is száraz az arcom a T vonalban az orrom és a szám környékén. Eddig minimális amit érzek, hogy ezen változott volna bármi is . Ha be kenem akkor nem látszanak a száraz részek de amint arcot mosok újra elő jönnek 😏 Esténkén az eveline cosmetics c vitaminos szérumjával használom. Akciósan vettem notinon a nagy kiszerelést így szerintem megéri de amint lejárt az akció le esett az állam a valódi ára miatt szerintem nem éri meg az eredeti árát sokkallom . Amint elhasználtam az egész üvegcsével, majd jelentkezem a fejleményekről.

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Colour Boost Mad About Matte Folyékony Ajakrúzs
2019. november 14.

Nagyon szeretem szépen fel lehet vinni a terméket még száradás elott . Nekem nagyon tartos volt. Mattra szárad , alá szoktam hidratálni.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2019. november 14.

Kék színu --- nagyon szerettem hidratálta a szám kellemes érzés volt használni. Ujra fogom venni